Gerdos Žemaitės šeimoje – ypatinga proga: pasidalijo nematytais kadrais

Žmonės

„TV pagalbos“ žurnalistei Gerdai Žemaitei (41 m.) – ypatinga diena. Prieš 5 metus tądien ji susilaukė sūnaus.

Socialiniame tinkle G. Žemaitė šia proga pasidalijo jautriu įrašu, kuriame prisegė gražiausias sūnaus ir šeimos akimirkas bei skyrė jautrius žodžius sūnui.

Įrašu ji sutiko pasidalyti ir su lrytas.lt portalo skaitytojais.

„Su gimtadieniu, mūsų Meile. Kasdien esu dėkinga Dievui už neįkainojamą dovaną! Mūsų penkiametis“, – po pasidalintu įrašu rašė ji.

Naujienų portalui lrytas.lt G.Žemaitė pasakojo, kad sūnaus gimtadienį ruošiasi minėti šeštadienį žaidimų kambaryje. Į gimtadienio šventę pakvietė sūnaus būrį klasiokų, draugų todėl laukia išties smagi šventė.

„Gimtadienį planuojame švęsti šeštadienį. Gimtadienio tema bus Super Mario, nes čia dabar jo mėgstamiausias herojus. Jis pasiruišęs ir kostiumą, pats rengsis tuo herojumi. Bus daug vaikų. Pasikvietėme daug vaikų, visus sukvietėme į žaidimų kambarį. Bus daug herojų, linksmybės. Tikrai labai laukia, visi to gimtadienio“, – kalbėjo Gerda.

Žinoma moteris neslėpė jaudulio ir emocijū, jog sūnui jau 5-eri.

„Planuojame nemažą šventę, bus daug vaikų, kvietėme visą klasę ir draugų vaikus ir pusseserę. Tikimės, kad bus labai linksma ir labai visi laukiam. Negaliu patikėti, kad jau suėjo 5 metai“, – šypsojosi G.Žemaitė.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapįTikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e