„Gmail“ pabaiga? Elonas Muskas ruošiasi visiems laikams pakeisti el. pašto siuntimo būdą

Žmonės

Elonui Muskui užsiminus apie „Xmail“ el. pašto paslaugą, „Gmail“ naudotojai buvo įspėti išlikti budrūs. Kibernetinio saugumo ekspertas teigia, kad šis pranešimas gali sukelti „tobulą sukčiavimo audrą“.

Elonas Muskas sukėlė šėlsmą patvirtinęs, kad „Gmail“ konkuruojanti el. pašto paslauga, kuri jau vadinama „Xmail“, yra jo „darbų sąraše“.

Technologijų magnatas, kuriam dabar priklauso ir kuris vadovauja X (buvusiam Twitter), nepateikė jokios informacijos apie naująją platformą, tačiau užsiminė, kad joje bus daugiau tiesioginių žinučių (angl. Direct Message, DM) stiliaus sąsajos, o ne nesibaigiantys laiškai, siuntinėjami tarp žmonių.

Tai ne pirmas kartas, kai „Tesla“ įkūrėjas užsimena apie „Xmail“ idėją.

Šių metų vasarį vartotojas Nate’as McGrady paklausė, kada pradės veikti tokia el. pašto paslauga, o Elonas atsakė: Elonas atsakė: „Ji bus“.

Nors dalis vartotojų, ištikimų Elonui, kuris pastaraisiais mėnesiais vis labiau artėja prie išrinktojo JAV prezidento Donaldo Trumpo, pažadėjo atsisakyti „Gmail“, kai bus paleistas „Xmail“, vargu ar „Xmail“ kada nors pavyks pritraukti pakankamai 1,8 mlrd. naudotojų, kad būtų galima sunaikinti „Gmail“.

Tiesą sakant, dėl tvirtų Elono politinių pažiūrų ir susirūpinimo, kad „X“ tampa dezinformacijos židiniu, daug žmonių prisijungė prie konkuruojančios socialinės žiniasklaidos platformos „Bluesky“, kuri sulaukė daugiau nei 15 mln. naudotojų visame pasaulyje. Iš jų daugiau nei milijonas prisijungė po JAV rinkimų.

Tačiau kibernetinio saugumo rašytojas Davey Winderis teigė, kad ne itin subtilūs Elono teiginiai apie „Xmail“ vis tiek gali sukelti „tobulą sukčiavimo audrą“ – net jei žmonės nusigręžia nuo jo platformos.

Straipsnyje „Forbes“ Davey teigė, kad didžiulis susidomėjimas Elonu kartu su dirbtinio intelekto pažanga reiškia, kad sukčiai, prisistatantys kaip „Xmail“, gali tapti jūsų taikiniu.

„Gmail„ naudotojams gresia pavojus, nes jie yra pagrindinė demografinė grupė, kai kalbama apie tikėtinai susidomėjusius naudotojus, ir jie tikriausiai bus gundomi kvietimais užsiregistruoti ankstyvajai Xmail beta prieigai arba jiems bus pateikiami įrankiai, kaip lengvai pereiti prie neegzistuojančios paslaugos, įvedant Gmail prisijungimo duomenis, kad būtų galima perkelti visus pranešimus“, – pridūrė jis.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


„Žinutė paprasta: Xmail“ dar neegzistuoja, bet yra sukčiavimo grėsmė. Būkite atsargūs, žmonės.“

Tačiau aišku viena, kad jau pati „Xmail“ sąvoka kelia diskusijas.

Per pastarąją parą socialinę žiniasklaidą užplūdo komentarai apie galimą paslaugą ir akivaizdu, kad nuomonės išsiskyrė.

„Kaip tik tai, ko visi nori, „Gmail“, bet su 600 proc. daugiau botų ir šlamšto!“ – piktinosi vienas asmuo.

„Pass. Jei ant jos užrašytas Elono vardas, tai nėra laimėjimas nė vienam naudotojui / vartotojui.

Jis iš esmės sudegino savo paties prekės ženklą“.

Tačiau kitas visiškai su tuo nesutiko, argumentuodamas: „Pirmąją dieną migruosiu iš „Gmail“.


TikrojiLietuva.net
Palikti komentarą

Pasidalinti Facebook'e