Mirė seniausias pasaulyje žmogus: iki rekordinio gimtadienio venesueliečiui buvo likę du mėnesiai

Žmonės

Mirė Gineso rekordų knygos seniausiu pasaulyje žmogumi pripažintas Juanas Vicente Perezas Mora. Vyrui buvo 114 metų.

Kaip rašo „Daily Mail“, 2022 m. vasario 4 diena venesuelietis J.V.Perezas buvo oficialiai pripažintas seniausiu žmogumi pasaulyje ir įtrauktas į Gineso rekordų knygą. Tuomet jam buvo 112 metų ir 253 dienos.

Deja, sulaukęs 114 metų J.V.Perezas iškeliavo anapilin. Vyras gegužės 27-ąją būtų sutikęs 115-ąjį gimtadienį.

„Juanas Vicente Perezas Mora iškeliavo į amžinybę sulaukęs 114 metų“, – platformoje „X“ pranešė Venesuelos prezidentas Nicolasas Maduro.

Juanas Vicente Perezas Mora buvo 11 vaikų tėvas, turėjo 41 anūką, 18 proanūkių ir 12 proproanūkių. Savo ilgo gyvenimo paslaptimi prieš kelerius metus jis įvardijo: „sunkų darbą, ėjimą anksti miegoti ir tikėjimą Dievu“.

J.V.Perezas Mora gimė 1909 m. gegužės 27 d. El Cobre miestelyje Andų Tačiros valstijoje ir buvo devintasis iš dešimties vaikų.

„Būdamas penkerių metų, jis kartu su tėvu ir broliais pradėjo dirbti žemės ūkyje, padėjo nuimti cukranendrių ir kavos derlių“, – rašoma 2022 metų Gineso rekordų knygos pranešime.

Vėliau J.V.Perezas tapo šerifu ir buvo atsakingas už žemės ir šeimos ginčų sprendimą, tačiau tuo pačiu metu ir toliau darbavosi žemės ūkyje.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e