Natalija Bunkė pasidovanojo sau dovaną – 200 kvadratinių metrų naujus apartamentus užsienyje

Žmonės

Vien praėjusiais metais lietuviai Ispanijoje nupirko nekilnojamo turto (NT) už maždaug 2 milijardus eurų! Vidutinė perkamo turto vertė siekia net 150 tūkst. eurų. Kas skatina lietuvius mūsų pajūrį iškeisti į Ispaniją?

Garsi Lietuvos dainininkė Natalija Bunkė ėmė ir pasidovanojo sau velykinę dovaną – 200 kvadratinių metrų naujus apartamentus Ispanijoje, prabangiame  ir visų pasaulio turtuolių ir žvaigždžių  pamėgtame Marbeljos mieste.

„Buvau nusižiūrėjusi vienus apartamentus. Labai gražūs, gerai suremontuoti, bet dokumentuose pamatėme, kad terasa viršuje buvo bendra, ir kaina buvo 700 000 eurų, tai dabar nusipirkome, kad mums priklausytų ta terasa, kad būtų tas vaizdas į jūrą. Tai mes su vyru nusprendėme, kad norime to“, – TV3 televizijos laidoje „TOP 3“ sakė N. Bunkė.

Natalija laisvu metu vis nulėkdavo į Ispanijos pietus pagulėti ant saulutės, pasisemti vitamino D ir atsigauti po visų koncertų ir galybės darbų.

Vieną dieną dainininkei šovė mintis įsigyti čia namus. 

„Patinka ta lokacija Marbelijos… ir patraukli ten vieta, labai geras maistas, labai gera kokybė jo, pardotuvėje jis pigesnis, vaisiai šviežūs, ten vasara trunka kone visus metus“, – sakė viena garsiausių šalies dainininkių.

Natalija – tikrai ne vienintelė Lietuvos žvaigždė, kuri savo pinigus investavo į užsienyje esantį nekilnojamąjį turtą.

Namus Gran Kanarijoje turi Ingrida Martinkėnaitė,  Graikijoje, prie Korinto įlankos trijų kambarių butą įsigijo ir  jau kuris laikas ten gyvena astrologė Vaiva Budraitytė. 

Nors apie išleistus ir investuotus pinigus daugelis kalba labai nenoriai, bet lietuviai, ypač – Ispanijoje  perka labai įvairų turtą, neretai – kainuojanti ir kelis milijonus eurų. 

Nekilnojamojo turto pardavėjai ir agentai pastebi ir labai keistą besiformuojančią madą, kai lietuviai prisiperką turto ir po to nežino, ką su juo daryti. Nes gyvena čia, Lietuvoje, o įsigytas turtas mėnesių mėnesiais stovi tuščias. 


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Visą reportažą žiūrėkite vaizdo įraše šio straipsnio pradžioje:


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e