Paaiškėjo tikroji vėžiu sergančios Kate Middleton būklė

Žmonės

„Trooping the Colour“ parado metu Kate Middleton grįžo į viešumą. Princesė atrodė puikios nuotaikos, tačiau karališkosios šeimos ekspertas teigė, kad ji galėjo jaustis „nerimastinga“.

Kate Middleton tikriausiai jautė „nerimą“ per „Trooping the Colour“ ceremoniją, tačiau buvo „laiminga“, kad galėjo grįžti prie dviejų dalykų, kurių jai trūko gydantis nuo vėžio, rašoma mirror.co.uk.

Taip teigia buvęs karališkasis liokajus ir karališkųjų įvykių komentatorius Grantas Harroldas (Grant Harrold), kuris užsiminė, kad Kate galėjo jausti nerimą pirmą kartą viešai pasirodydama po to, kai paaiškėjo, kad ji pati kovoja su vėžiu.

42 metų hercogienė pasirodė atvykusi automobiliu, lydima vyro princo Williamo ir jų vaikų – princo George, princesės Charlotte ir princo Louis. Didingo sugrįžimo į viešąsias pareigas proga Kate buvo elegantiškai pasipuošusi Jenny Packham suknele, kurią papildė Philipo Treacy skrybėlaitė ir Airijos gvardijos pulko brošiūra – jos, kaip pulko pulkininkės, statuso simbolis.

G. Harroldas sakė: „Kate bus laiminga, kad grįžo į viešumą. Ji visada labai rimtai žiūrėjo į savo karališkąsias pareigas ir jas atlieka labai užtikrintai. Esu tikras, kad ji norėjo bendrauti su visuomene ir vykdyti savo pareigas, todėl mintis, kad šiandien ji vėl išėjo į viešumą, ją, be abejo, nudžiugino.

Tai neabejotinai svarbi akimirka jai ir jos šeimai, todėl jie visi, ypač Kate, tikrai jautė tam tikrą nerimą. Manau, kad ji džiaugsis grįžusi į pareigas, tačiau taip pat tai darys atsargiai. Tikėkimės, kad nebus jokių nesėkmių, ir smagu, kad ji pirmą kartą pasirodo viešumoje.

Visuomenė ir susirinkusios minios ją priėmė nuostabiai, todėl akivaizdu, kad vėl matyti ją šalia karališkosios šeimos visuomenei daug reiškia, o žinant Kate, tai daug reiškė ir jai.“

Kate Middleton (nuotr. SCANPIX)

Pranešė apie sugrįžimą

Anksčiau naujienų portalas tv3.lt buvo rašęs, kad princesė apie savo sugrįžimą sekėjus informavo paskelbdama įrašą socialiniame tinkle „Instagram“. Tai ji padarė birželio 14-ąją, penktadienį, pridėdama dar nematytą savo nuotrauką. 

„Per pastaruosius porą mėnesių mane pribloškė visos malonios paramos ir padrąsinimo žinutės. Tai tikrai labai pakeitė Williamą ir mane bei padėjo mums abiem išgyventi sunkius laikus.

Aš darau didelę pažangą, bet, kaip žino visi, kuriems taikoma chemoterapija, būna ir gerų, ir blogų dienų. Blogomis dienomis jautiesi silpnas, pavargęs ir turi suteikti kūnui poilsiui. Tačiau geromis dienomis, kai jautiesi stipresnis, norisi kuo geriau jaustis.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Mano gydymas tęsiasi ir tęsis dar kelis mėnesius. Tomis dienomis, kai jaučiuosi pakankamai gerai, džiugu įsitraukti į mokyklos gyvenimą, skirti asmeninio laiko dalykams, kurie suteikia man energijos ir pozityvumo, taip pat pradėti šiek tiek dirbti namuose.

Nekantriai laukiu, kada šį savaitgalį su šeima dalyvausiu Karaliaus gimtadienio parade ir tikiuosi vasarą prisijungti prie kelių viešų renginių, tačiau lygiai taip pat žinau, kad dar nesu išėjusi iš rikiuotės.

Mokausi būti kantri, ypač nežinomybės atveju. Priimti kiekvieną dieną, kokia ji ateina, įsiklausyti į savo kūną ir leisti sau skirti tiek laiko, kiek reikia, kad pasveikčiau. 

Labai ačiū už nuolatinį supratimą ir visiems, kurie taip drąsiai dalijasi savo istorijomis su manimi“, – socialiniame tinkle skelbė K. Middleton. 

Karalius galėjo būti nusivylęs

Žurnalui „OK!“ G. Harroldas taip pat sakė, kad, jo manymu, karalius Karolis III per renginį, kurriame dalyvavo su šeima, parodė „nusivylimo ženklus“, nors ir buvo visuomenės dėmesio centre. Karalius, kuriam vasario mėn. buvo diagnozuotas vėžys, nusprendė renginyje netęsti įprastos savo tradicijos – jojimo ant žirgo.

Grantas paaiškino, kad Karoliui III būtų buvę sunku priimti tokį sprendimą, sakydamas: „Manau, Karolis III bus šiek tiek nusivylęs, kad joti ant žirgo jam neteks, nes jis visada tai darė daugelį metų.

Turėtume paminėti, kad 1986 m. karalienė, būdama 60 metų, nuo pasirodymo ant žirgo grįžo prie važiavimo karieta.

Karaliui dabar 75-eri, taigi jis gerokai vyresnis už karalienę, kai su ja buvo atliktas pakeitimas. Visai įmanoma, kad tai įprastas žingsnis ir sąmoningai parinktas dėl jo amžiaus.

Praeityje karaliai visada jodinėdavo ant žirgų, todėl galiu įsivaizduoti, kad Karolis III norėjo pasekti šiuo pavyzdžiu – galbūt ateinančiais metais jis vėl persės ant žirgų, tai parodys laikas.

Tuomet Karolis III nesijaus susinervinęs dėl šiandienos įvykių, jis pripratęs prie tokių renginių ir tokiose situacijose niekada nesinervina.“


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e