Vieną faktą apie Jurgitą Jurkutę sužinojęs vairuotojas Kuboje vos nepadarė avarijos

Žmonės

Žavios, talentingos ir… beprotiškai įsimylėjusios salsą – būtent taip būtų galima apibūdinti dainininkę Moniką Liu ir vieną mylimiausių televizijos laidų vedėjų Jurgitą Jurkutę. Tačiau, prieš atskleisdamos savo nuotykius salsa alsuojančioje Kuboje, abi moterys šį šeštadienį nusprendė pasiryžti ir dar vienam iššūkiui – TV3 žaidimui „galvOK“.

Unikalų šokių ir pažinimo projektą „Salsamanai“ žiūrovai išvys jau nuo kovo 3-iosios. Jo nekantriai laukia ir Monika bei Jurgita. Kuba joms iki šiol kelia daugybę sentimentų – ką jau kalbėti apie ten likusius svarbius žmones. „Tačiau, kas ten žino – gal jis dar čia atvažiuos?“ – apie paslaptingoje šalyje likusį savo salsos šokių partnerį dar laidos pradžioje užsiminė Jurgita.

Savąjį partnerį prisiminė ir Monika. O žiūrovams ji netgi papasakojo apie juos amžiams susiejusį įvykį, kurio liudininke tapo J. Jurkutė.

„Aš irgi ten palikau savo partnerį. Bet jis Kuboje liko su lietuviškais žodžiais – ant širdies išsitatuiravo „aš myliu tave mėlynai“. Mėlyna buvo mūsų spalva, sujungusi mus nuo pat pirmo susitikimo. Jis buvo mėlynai nusidažęs plaukus, o aš buvau mėlynai apsirengusi“, – pasakojo ji.

Tiesa, net ir prasidėjus žaidimui, kelios klausimų temos garsioms moterims ir vėl primins didžiausių kontrastų kupiną šalį. Anot Monikos, Kuboje išskirtiniai net automobiliai. „Uždarai duris, ir nesupranti, kur pradingo rankena“, – jai pritarė ir Jurgita, tačiau iškart pridėjo, kad nepaisant to, savo automobilius Kuboje vietiniai itin prižiūri.

Taip pat šioje šalyje itin vertinami titulai. O ypač – grožio konkursų. Monika prisiminė, kad sužinojęs, jog savo automobilyje veža tituluotą lietuvaitę, vietinis vairuotojas vos nepadarė avarijos.

„Mes vairuotojui papasakojome, kad mūsų mašinoje sėdi Jurgita – „Mis Lietuva“. Jis iškart atsisukęs ėmė klausti, kuri, kuri? Ir jam buvo visai nesvarbu, kad prieš jį važiavo fūra“, – dabar jau su šypsena prisiminė Monika.

Išgirdę tokias linksmas garsių moterų istorijas, apie šokių projektus nejučiomis susimąstė ir žaidimo kapitonai. Vytautas neslėpė slapčia belaukiantis, kol šokių projekte pasirodys ir Mantas, o šis, savo ruožtu, pridės, kad ir pats norėtų būti į tokį pakviestas. „Bet kviečia visus, tik ne mane“, – širdgėlos neslėpė Mantas Katleris.

Kaip įprasta, įvairūs ir sukti klausimai laidos dalyviams priminė ir apie kitus įsimintinus gyvenimo įvykius. Štai, bandydamas pagelbėti vienai komandai, iš tiesų nutikusia istorija pasidalins ir laidos vedėjas Andrius Žiurauskas.

„Turiu prisipažinti – aš netyčia iš Šri Lankos į Lietuvą parvežiau driežą. Pernai sausio mėnesį su žmona buvome Šri Lankoje, o kai grįžome namo ir atidarėme lagaminus, pamatėme driežą. Mes jį labai gražiai pagavome ir nuvežėme tiems, kurie juo pasirūpino. O visai neseniai gavome video medžiagą, kurioje mūsų 2 centimetrų driežas tapo jau piršto didumo! Jo vardas – Šri“, – atskleidė Andrius.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Ne kartą šio šeštadienio žaidime žiūrovus nustebins ir J. Jurkutė. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad žinoma moteris kadaise pusę metų gyveno Pietų Korėjoje?

Vėliau, su Vytautu pasirinkusi klausimą apie itin stiprius žmones, ji prisimins ir vieną brangų žmogų. „Aš turiu krikšto tėtį, kuris yra buvęs galiūnas. Atsimenu, kad jis yra ne tik tempęs didelę mašiną, bet, per mano brolio vestuves, ilgiausiai išlaikė ir alaus statinę!“ – pasakos Jurgita, o kodėl vėliau savo krikšto tėčiui dar ir perduos linkėjimus, sužinosite laidoje.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e