Jolanta Naruševičiūtė išgyvena skaudžia netektį

Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį
Atlikėją Jolantą Naruševičiūtę užklupo jautri prisiminimų banga. Atvėrusi širdį, žinoma moteris prabilo apie skausmingą netektį ir prisiminė jai beprotiškai brangų žmogų – mamą.
Savo „Instagram“ paskyroje Jolanta pasidalijo archyvine mamos Natalijos jaunystės nuotrauka.
Jautrūs prisiminimai
Kadru moteris sutiko pasidalinti ir su portalo tv3.lt skaitytojais.
Kadre užfiksuota elegantiška, kailine apykakle ir kepuraite pasipuošusi bei šiltai besišypsanti moteris.
Žiūrint į šį portretą, tiesiog neįmanoma nepastebėti stulbinamo dukros ir mamos panašumo.
Šią jautrią nuotrauką dainininkė palydėjo ilgesio kupinais žodžiais: „Šiandien 12 metų, kai palikai mane, Mama. Labai trūksta Tavęs…

Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį





