Reklama

www.tikrojilietuva.net – reklama portale.

Jeigu norite, kad jūsų prekinis ženklas, prekė ar interneto svetainė būtų labiau matoma, lankytojai plačiau sužinotų apie jūsų parduodamą produktą, teikiamą paslaugą ar panašiai, tai puiki galimybė pasiekti plačią auditoriją.

Norint susitarti dėl reklamos ir kainų mūsų internetiniame puslapyje arba facebook puslapyje: TikrojiLietuva.net ar tiesiog pasidomėti galimais reklamų ir jų kainų variantais prašome kreiptis į administraciją El.paštu: [email protected]

Mes visuomet įsipareigojame pateikti oficialią Google analytics teikiamos platformos statistiką, kuri sugebės parodyti mūsų puslapio lankytojų srautą ir kitą informaciją. Remiantis šia informacija galėsite nuspręsti kuris reklamos planas ar reklamos pozicija geriausiai atitiks Jūsų lūkeščius.

Jūsų reklama gali būti visur matoma, naršant mobiliuoju, planšetės įrenginiu.
Pozicijos gali būti įvairios pagal susitarimą arba ten kur jūs matote šiuo metu esamas reklamas, visoje svetainėje, straipsniuose – ten ir gali būti jūsų reklama.

Tuose pozicijose esančios reklamos nebus blokuojamos, reklamos blokavimo programų tokių kaip (Adblock) Taipogi reklama bus matoma naršant kiekviename puslapyje ir įrenginiuose be jokių ištampimų. Reklamų pozicijas ir dydžius galima keisti pagal susitarimą.

Kaip rodo statistikos auditorija svetainės yra nemaža, žmonės yra lietuviai, tiek moterys, tiek vyrai. Amžius įvairūs, kadangi dauguma straipsnių, įrašų skelbiamų mūsų svetainėje yra skirti įvairaus amžiaus lankytojams. Tad žmonių besidominčių jūsų reklama tikrai atsiras.
(Dėl platesnės statistikos “Google analytics” kreiptis asmeniškai)

Susidomėjote? parašykite mums laišką pasinaudodami žemiau esančia forma.
Arba parašę žinute per mūsų facebook puslapį: TikrojiLietuva.net (atsakome greičiau)

    TikrojiLietuva.net
    Pasidalinti Facebook'e