Šeima sukrėsta: 19-metė mokytoja staiga sukniubo ir mirė

Aktualijos

19-metė vaikų plaukimo mokytoja, kurią kiti apibūdina kaip „malonią ir rūpestingą“ merginą ir „pavyzdingą darbuotoją“, mirė staiga sustojus širdžiai.

Mia Jennings padėjo šimtams vaikų išmokti plaukti vietiniame baseine, esančiame „Macclesfield“ laisvalaikio centre, Češyro mieste, rašo mirror.co.uk.

Laisvalaikio centrą valdančios bendrovės „Everybody Health and Leisure“ atstovas spaudai sakė: „Su dideliu liūdesiu pranešame, kad šį savaitgalį, staiga sustojus širdžiai, mirė mūsų brangi kolegė Mia Jennings.

Miai buvo vos 19 metų – ji buvo pavyzdinga darbuotoja, mūsų personalo skyriaus mokinė ir plaukimo mokytoja šimtams laisvalaikio centre besilankiusių vaikų.

Tie, kurie Mią pažinojo, šiuo metu yra sukrėsti ir sugniuždyti. Mūsų mintys yra su jos tėvais Jamesu ir Louise, jos jaunesniaisiais broliu ir seserimi bei visa jų šeima, taip pat su jos vaikinu Andrew.“

Atstovas pridūrė: „Mia buvo labai atsidavusi darbui – jai puikiai sekėsi viskas, ką ji darė. Ją gerbė visi kolegos, klientai ir vaikai, kuriuos ji mokė kiekvieną savaitę.

Šeima sukrėsta: 19-metė mokytoja staiga sukniubo ir mirė

Mia buvo kylanti žvaigždė, ji sulaukė pripažinimo kaip išskirtinė mokinė Šiaurės rytų Češyro rūmų verslo apdovanojimuose ir Pietų Češyro rūmų apdovanojimuose, o neseniai gavo 3 lygio CIPD sertifikatą.

Svarbiausia, kad Mia buvo malonus ir rūpestingas žmogus, kuris visada atiduodavo viską, ką gali, ir padėdavo kitiems.

Jos graži šypsena nušviesdavo kiekvieną patalpą, kurioje ji būdavo, ir kiekvienam sutiktam žmogui palikdavo teigiamą įspūdį.

„Macclesfield“ laisvalaikio centro fojė bus palikta užuojautos knyga, kurioje klientai ir lankytojai galės išreikšti pagarbą, pasidalyti prisiminimais ir žinutėmis.“


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Mirė staiga sustojus širdžiai

Jos atminimui skirtame „JustGiving“ puslapyje rašoma: „Mes renkame lėšas, kad pagerbtume savo nuostabią draugę Mią, kuri, deja, šį savaitgalį mirė staiga sustojus širdžiai.

Miai buvo 19 metų, ji buvo pati maloniausia ir rūpestingiausia mergina, kokią mums teko pažinti, nors mūsų laikas kartu buvo trumpas, nebuvo nė akimirkos, kurios nevertinome.

Su meile reiškiame užuojautą jos šeimai ir artimiesiems šiuo sunkiu metu. Nėra žodžių, kuriais pavyktų apibūdinti, kiek skausmo įnešė ši nelaimė, tikiuosi, kad pavyks surinkti lėšų.

Norime įamžinti Mios atminimą ir įkurti jos labdaros organizaciją, kad būtų galima finansuoti mokslinius tyrimus, teikti informaciją ir pirkti medicininę įrangą.“

Šaltinis: tv3.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e