Sinoptikė: vėl laukiama net 23 laipsnių šiluma

Aktualijos

Sinoptikė Elvyra Latvėnaitė praneša džiugią žinią, jog savaitgalį į Lietuvą plūstels šiluma. Sekmadienį orai turi sušilti iki 20°C, o štai kitą pirmadienį ir antradienį oro temperatūra pakils iki 23°C.

„Šiąnakt sniegelio dar pabarstys ir šalnomis pasikandžios, šlapią, suspaustą sniegą sutrauks šaltukas, tad daug kur bus slidu. Rytoj popietę ir trečiadienio naktį ramesnius, sausesnius orus atneš iš rytų trumpam prasibrovęs anticiklono gūbrys. Bet trečiadienio naktis bus vėl šalta, su gerokomis šalnomis ir ore ir dirvos paviršiuje, ypač vakariniuose ir šiauriniuose rajonuose. Ketvirtadienį per Lietuvą keliaus dar vienas pietinis ciklonas, gražiu vardu Biruta. Šiek tiek šiltesnius orus atneš, bet gausokai palaistys. Po drėgnoko penktadienio, savaitgalyje ir kitos savaitės pradžioj, savo šiltu, sausu vakariniu pakraščiu, prie Lietuvos turėtų anticiklonas „prisiglausti“. Ateis galas piktadariams šalnoms, vėl turėtų beveik vasariškai sušilti. Kol kas tokios malonios žinios ateičiai. Bet jei gamta vėl sugalvos pokštauti- prognozes tikslinsim ir kuo skubiau pranešim“, – sako sinoptikė Elvyra Latvėnaitė.

Šeštadienį, balandžio 27 d. be ženklesnio lietaus. Vėjas naktį nepastovus 4-8 m/s, dieną pietinių krypčių 6-11 m/s. Naktį plius plius 1-4°C, dieną 13-15°C, pajūryje 7-12°C.

Sekmadienį, balandžio 28 d. be lietaus. Vėjas pietinių krypčių 5-10 m/s. Naktį plius 3-8°C, dieną 17-20°C, pajūryje 12-14°C.

Pirmadienį, balandžio 29 d. be lietaus. Vėjas pietų, pietryčių 6-11 m/s. Naktį 9-11°C, dieną 20-23°C.

Antradienį, balandžio 30 d. be lietaus. Vėjas pietų, pietryčių 6-11 m/s. Naktį 10-13°C, dieną 20-23°C.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e