Keliautoja papasakojo, kad viešbutyje ji pajuto „negyvo kūno kvapą“, o paskui po lova pastebėjo dvi į ją žvelgiančias akis.
Ukrainiečių tinklaraštininkė Natali Khomenko „The Sun“ papasakojo apie „siaubo filmą“ primenantį susitikimą, kuris jos svajonių kelionę į Japoniją pavertė „košmaru“.
Moters gimtadienio savaitės atostogos virto tikru pragaru, nes ji „negalėjo užmigti“ ir „buvo nuolat įsitempusi, tikrino kiekvieną savo kambario kampą“.
Ji sakė: „Maniau, kad mano gyvenimas baigėsi“.
Natali paaiškino, kad kovo 30 d. po dienos, praleistos ekskursijose, ji apie 19.30 val. grįžo į viešbučio kambarį, nusirengė ir atsigulė į lovą. Po 15 minučių atsipalaidavimo ji ėmė justi „keistą kvapą“.

Galvodama, kad tai gali būti jos plaukai arba patalynė, 32 metų moteris suprato, kad kvapas sklinda iš po lovos.
Ji pasakojo: „Juokaudama pagalvojau – o kas, jei po lova guli negyvas žmogus? Bet kai pasilenkiau patikrinti, pamačiau porą į mane žiūrinčių akių“.
Sukrėsta iki širdies gelmių Natali sustingo iš baimės ir pagalvojo, kad jai tikriausiai prasidėjo haliucinacijos. Ji pašoko ir pasiruošė gintis, nevilties apimta nuskubėjo į kambario kampą.
Ji pridūrė, kad kituose kambariuose buvę kaimynai girdėjo jos šauksmus.
„Tada aš tiesiog pradėjau rėkti… Daugybė žmonių girdėjo, kaip aš rėkiau“, – „The Sun“ pasakojo Natali.
Jiedu 3 sekundes buvo įsmeigę akis vienas į kitą – Natali buvo įkalinta kambario kampe, o įsibrovėlis blokavo duris.
Tuo metu ji manė, kad „gyvenimas baigėsi“.
„Aš rėkiau ir verkiau. Buvo kaip siaubo filme. O tada ir jis pradėjo rėkti“, – sakė moteris.
Ji teigė, kad tada grėsminga figūra pasišalino iš įvykio vietos, palikdama Natali vis dar verkiančią iš šoko.
Ji pridūrė, kad kituose kambariuose buvę kaimynai girdėjo jos šauksmus ir šaukė klausdami, kuriame kambaryje ji yra.
„Žmonės bijojo išeiti iš savo kambarių, – aiškino Natali. – Aš buvau tik su apatiniais, todėl prieš atidarydama duris turėjau apsimauti kelnes ir šaukiau savo kambario numerį.“
Į viešbutį buvo iškviesta policija, kuri pradėjo tyrimą.
Tuomet ji koridoriuje sutiko du vyrus ir maldavo jų pagalbos.
Į viešbutį buvo iškviesta policija, kuri pradėjo tyrimą. Jiems netgi pavyko rasti nešiojamąjį įkroviklį ir USB laidą, kuriuos paliko nusikaltėlis.
Tačiau Natali viltys tuo ir baigėsi, nes jai greitai buvo pranešta, kad policininkai „tikriausiai jo neras“.
Pasijutusi visiškai nesaugi, ji nedelsdama išėjo ir su taksi nuvažiavo į kitą viešbutį, tačiau vis tiek buvo nerami. Likusią atostogų dalį ji apibūdino kaip „penkias siaubo dienas“.
„Bijau, kad jis tiesiog norėjo palaukti, kol išjungsiu šviesą, užmigti, o tada išlįsti iš po lovos ir mane uždusinti arba padaryti kažką kita, – baiminosi ji. – Tai tarsi mano košmaras.“
Sugniuždyta ji išsiuntė viešbučiui kelis elektroninius laiškus, kuriuose reikalavo kompensacijos už patirtą traumą ir išlaidas, įskaitant naują viešbutį, kurį jai teko užsisakyti vidury nakties.
Tyrimas pasirodė esąs bevaisis, kai viešbutis jai pranešė, kad nėra vaizdo kamerų įrašų, o policininkai pasakė, kad net paėmę pirštų atspaudus negalėjo nustatyti kaltininko tapatybės.
„Tai sugadino mano gimtadienio kelionę į Japoniją… Man buvo padaryta didelė emocinė žala“, – sakė turistė.
Nors ji gynė Japoniją ir teigė, kad šalis neturi nieko bendra su šia situacija, ji sakė, kad niekada negrįš į šią šalį viena.
„Nenoriu gąsdinti visų į Japoniją keliaujančių merginų, bet būkite atsargios. Viską tikrinkite. Po lova, vonioje, viską“, – perspėjo ji.
Pasinaudojusi socialiniais tinklais, kad perspėtų sekėjus apie savo bauginančius išgyvenimus, ji sulaukė palaikymo ir priešiškos reakcijos.
Ji teigia, kad dešimtys moterų, tiek vietinių Japonijos gyventojų, tiek turistų, „pasakojo savo istorijas, sakydamos, kad niekas į moteris nežiūri rimtai“.
Daugelis Natali apkaltino, kad ji išgalvojo savo istoriją siekdama dėmesio, tačiau ji tokius komentarus pavadino „šlykščiais“.
Man visada reikia kokios nors mažos lemputės šalia savęs, nes kitaip bijau užmigti.
„Moterys, kurios man rašo, kurios mane palaiko, suteikia man tiek daug jėgų“, – sakė ji.
Natali parašė laišką Ukrainos ambasadai Japonijoje, tikėdamasi, kad ji padės jai gauti policijos atsakymą, tačiau kol kas jokio atsakymo negavo.
Influencerė paaiškino, kad mėnesį neskelbė savo istorijos, nes buvo taip išsigandusi, kad „negalėjo kalbėti“. „Tik dabar pradedu kalbėti ir verkiu“, – sakė moteris.
Natali „The Sun“ atsiuntė vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota, kaip drebėjo jos rankos praėjus kelioms dienoms po siaubingo susidūrimo.
Ji teigė, kad iki šiol, kai įeina į viešbučio kambarį, patiria „stiprią paniką“ ir kad šis išbandymas „visiškai pakeitė jos gyvenimą“.
„Man visada reikia kokios nors mažos lemputės šalia savęs, nes kitaip bijau užmigti“, – aiškino ji.
Dabar negaliu keliauti – viešbučiuose mane apima stipri panika.
Šis košmaras taip pat nutraukė aštuonerius metus trukusias solo keliones po pasaulį. „Dabar negaliu keliauti – viešbučiuose mane apima stipri panika“, – sakė ji.
Traumą patyrusi Natali nori, kad viešbutis prisiimtų visą atsakomybę ir ji gautų kompensaciją už „saugumo pažeidimą“, kad „keliautojai būtų sąmoningesni“.
Ji prisipažino: „Nesu tikra, ar sulauksiu teisingumo“.