98 metų mama persikelia į senelių prieglaudą, kad prižiūrėtų 80-ies sulaukusį sūnų

Naujausios žinios

Nieko nėra stipresnio už meilę tarp motinos ir vaiko, ir ši istorija puikiai parodo, koks stiprus šis ryšys. 98 metų Ada Kiting prisijungė prie savo vyresniojo sūnaus Tomo, kuriam 80, Moss. Ji prižiūri sūnų senelių prieglaudoje Liverpulyje, ir jiedu puikiai sugyvena.

Ada ir jos jau miręs vyras Haris turėjo keturis vaikus – Tomą, Barbarą, Mardži ir Džanet. Iki pensijos Tomas dirbo dailininku dekoratoriumi.

Ada ir jos sūnus neišskiriami, jie mėgsta leisti laiką kartu – ypač žaisti žaidimus ir žiūrėti televizorių. „Aš kas vakarą linkiu Tomui labos nakties jo kambaryje, ir ryte ateinu palinkėti labo ryto“, — sako Ada, buvusi medicinos seselė. „Kai aš išeinu, jis manęs ieško. Kai grįžtu, jis eina pas mane, ištiesęs rankas, ir apkabina mane“.

Tomas patenkintas, kaip viskas klostosi. „Čia visi labai geri, ir aš džiaugiuosi, kad mano mama dabar čia gyvena. Ji labai gerai mane prižiūri. Kartais ji sako: „Elkis gerai!“

„Labai malonu matyti tokius artimus santykius, kurie sieja Tomą ir Adą, ir mes džiaugiamės, kad galėjome patenkinti jų poreikius“, — sako skyriaus vadybininkas Filipas Danielsas. „Labai retai galima pamatyti motinas ir vaikus vienuose globos namuose, ir mes, žinoma, norime, kad jų gyvenimas būtų ypatingas“.

Kaip pasakė Ada: „Tu niekada nenustosi būti mama“.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapįTikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e