Aiškėja daugiau apie Šalčininkuose nutrenktus mažamečius: vairuotojas šaukė „Nemačiau vaikų!“

Naujausios žinios

Pavakarę Šalčininkuose BMW partrenkė per perėją ėjusius du vaikus. Dešimtmetis berniukas žuvo vietoje, devynerių mergaitė išvežta į ligoninę. Kokios naujausios nelaimės aplinkybės, iš įvykio vietos pasakojo TV3 žinių žurnalistas Bronius Jablonskas.

Nelaimė Šalčininkuose, priešais pat Šalčininkų teismo rūmus, įvyko 15.30 val. Buvo pranešta tarnyboms, kad BMW automobilis partrenkė 9-erių metų mergaitę ir 10-ies metų berniuką. Liudininkai pasakoja, kad nublokšta mergaitė buvo dar sąmoninga, o štai berniukas buvo be sąmonės – automobilis jam pervažiavo galvą, atvykę medikai konstatavo jo mirtį.

„Išgirdau stiprų smūgį, atėjau į vietą. Mergaitė gulėjo prie borto, buvo sąmoninga, berniuko pulsas dar buvo. Jis turbūt po mašina pateko, ratu pervažiavo, viskas buvo sutraiškyta“, – pasakojo įvykio liudytojas.

Aiškėja, kad ir vaikams, ir BMW visureigiui degė žalias šviesoforo signalas, vaikai ėjo per perėją, o nuo Dieveniškių pusės Nepriklausomybės gatve atvažiavęs automobilis suko į kairę. BMW vairuotojas privalėjo praleisti vaikus, tačiau jų nepamatė. Liudininkai pasakoja, kad vairuotojas po avarijos šaukė: „Nemačiau vaikų!“

Avarijos kaltininkas blaivus, bus pradėtas ikiteisminis tyrimas, greičiausiai bus iškelta baudžiamoji byla. Vaikus partrenkusiam ir vieną jų pražudžiusiam vairuotojui gresia iki 8-erių metų nelaisvės.

Liudininkai pasakoja, kad BMW vairuotojas – iš tvarkingos šeimos, pažįsta šį žmogų, jis nėra nusikaltėlis ar su kažkokiomis grupuotėmis siejamas žmogus, pats turi du vaikus, šeimą.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e