Atvykusi pasidaryti paso kaunietė patyrė šoką: pribloškė darbuotojos žodžiai

Naujausios žinios

„Prisipažinkite, kuri gi moteris gali pasidžiaugti gražia savo paso nuotrauka? Jei reikėtų atspėti, galėčiau drąsiai sakyti, kad dešimt moterų iš dešimties yra nepatenkintos tuo vaizdu, kurį mato atsivertusios savo asmens dokumentą“, – rašo Gintarė iš Kauno.

Visai neseniai apsižiūrėjau, kad netrukus baigsis mano paso galiojimo laikas, todėl užsirašiau į savo miesto skyrių užsisakyti naujo.

Turbūt net ir sakyti nereikia, kad eilės didžiulės, todėl turėjau daugiau nei mėnesį laukti man paskirto laiko, kada galėsiu apsilankyti migracijos departamente.

Pasakysiu taip: mes, moterys, visada norime atrodyti gražiai, todėl ir pase esanti mūsų nuotrauka nėra išimtis. Norisi, kad ir plaukai būtų tvarkingai pašukuoti, ir lūpos padažytos.

Deja, tą dieną, kai vykau darytis paso, buvo labai vėjuota, todėl užsimoviau kepurę. Žinoma, atėjusi į skyrių susipratau, kad nuo kepurės plaukai įsielektrino, todėl susigriebiau, kad reikia pasišukuoti.

Kol pasų poskyrio darbuotoja pildė reikiamus dokumentus, aš dar kartą pasišukavau išsiėmusi veidrodėlį ir pasiryškinau lūpas.

Sulaukė nemalonios replikos

Dar pajuokavau, kad gal kartą gyvenime paso nuotraukoje atrodysiu neblogai ar bent jau pakenčiamai, jeigu būsiu „šviežiai“ pasišukavusi ir pasidažiusi. Tada ji, pakėlusi akis nuo kompiuterio klaviatūros, man rėžė: „Gana čia maivytis. Koks skirtumas kaip ten atrodysit.“

Neturėjau kur dėti akių. Iš gėdos pasidariau raudona kaip burokas! Atrodo, gal ir nedidelis įžeidimas, bet kam tokia replika išvis reikalinga? Nejaugi jai nuo to pasidarė geriau?

Miela ponia, ar jums irgi nėra skirtumo, kaip atrodote? Tai gerai, kad pati dirbate pasų poskyryje ir galite skirti savo nuotraukos darymui visą dieną ar dar daugiau, tačiau ką man daryti, jeigu noriu pasiimti pasą ir jame matyti save gražią?

Buvo labai nemalonu sulaukti tokios replikos. Kai pagalvoji, juk tai darbuotojai tikrai jokio skirtumo, ką aš darau laukdama dokumentų: ar šukuojuosi, ar sėdžiu ir tyliu.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Tikiuosi, kad prasta nuotaika išsisklaidys ir daugiau tokiais žodžiais neatakuos kitų ateinančių žmonių.

Šaltinis: tv3.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e