Baisi tragedija šeimoje: 9 mėnesių dukra nuskendo vonioje, kol tėtis naršė „Facebook“

Naujausios žinios

Mažametė mergaitė nuskendo vonioje po to, kai tėtis septynioms minutėms paliko ją, išėjęs parūkyti ir panaršyti „Facebook“. Mažylei tebuvo devyni mėnesiai.

Lėja Jayde mirė balandžio 2 dieną po to, kai jos tėtis Danielis Džeimsas Gallagheris paliko ją vieną vonioje ir paliko atsuktą čiaupą.

26-erių D. D. Gallagheriui buvo skirta penkerių metų bausmė, kuri sutrumpinta iki 15  mėnesių po to, kai jis pripažino kaltę dėl dukros žmogžudystės, rašo mirror.co.uk.

Paliko vonioje be priežiūros

Lėjos mirtis įvyko praėjus vos kelioms dienoms po panašaus nutikimo, kai tėtis paliko ją vieną savo namų Kvinslande, Australijoje vonioje, kurioje buvo 10-12 centimetrų vandens, praneša „The Sun“.

Lemtingąją dieną D. D. Gallagheris paliko Lėją vonioje, nes turėjo išspręsti kilusią elektros problemą, pranešė Brisbeno Aukščiausiasis Teismas. Tačiau vėliau jis išėjo į lauką parūkyti ir kelias minutes naršė „Facebook“.

Grįžęs į vonios kambarį, jis rado Lėją be sąmonės, „plūduriuojančią veidu žemyn“ perpildytoje vonioje.

Tėvas paskambino pagalbos tarnyboms ir bandė pats atlikti gaivinimą, kol laukė atvykstančių paramedikų, o Lėjos motina Shaylan Gallagher taip pat desperatiškai bandė gelbėti mažą mergaitę.

Mažylės mirtis patvirtinta, kai ji buvo nuvežta į Harvey Bay ligoninę. Prokuroras Chrisas Cookas apskaičiavo, kad D. D. Gallagheris paliko Lėją vieną maždaug septynioms minutėms ir, nors tėtis gailėjosi, sakė, kad kūdikio mirtis buvo „ne nelaimingas atsitikimas“.

Nelaimės galėjo išvengti

C. Cookas teisme pridūrė: „Tai buvo neapgalvota. Tai buvo daugiau nei neatidumas, jo veiksmai sukėlė mirtį, kurios buvo galima išvengti. Aukos poveikis čia, žinoma, yra ekstremalus.“

D. D. Gallagheris su Shaylan išsiskyrė 2020  metais, o teisme išklausyti parodymai, kad panašus incidentas prieš kelias dienas vos nesibaigė tragedija, kai Lėja buvo tėčio globoje.

Tąkart Shaylan buvo atvykusi į jo namus, kur, kaip pranešama, rado Lėją vonioje vieną, kol Gallagheris rūkė.

Jo advokatas Adrew Hoare‘as sakė, kad jo klientas buvo „išsiblaškęs dėl pašalinių nesvarbių dalykų“ ir nesuvokė nuskendimo rizikos.

Jis pridūrė: „Mano klientas visada jausis kaltas dėl savo poelgio. Mano klientas įvertino, kad jo elgesys turės įtakos ne tik jam, bet ir visiems, kurie mylėjo jo dukrą.“

Shaylan pasakojo ABC, kad ji pradėjo „rėkti ir verkti“ po to, kai telefonu jai buvo pasakyta, kad Lėja rasta be sąmonės.

Šaltinis: tv3.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e