COVID-19 testo rezultatus jau gavęs Egidijus Dragūnas skelbia apie atšaukiamą SEL koncertą Vilniuje

Naujausios žinios
„Mes patirsime daugiatūkstantinius nuostolius. Bet tai šią akimirką nesvarbu. Aš nusprendžiau, kad nenoriu, kad nors vienas žmogus galimai užsikrėstų virusu per SEL koncertą. Todėl pasirodymą Vilniuje, Kalnų parke, per Sostinės dienas atšaukiame“, – trečiadienį savo sprendimą paskelbė SEL lyderis Egidijus Dragūnas.

Šou organizatoriai nutarė šį koncertą Vilniuje perkelti į kitus metus.

„Jei pagerės situacija Lietuvoje ir pasaulyje, SEL koncertuos sostinėje 2021-aisiais. Tie, kurie jau įsigijo bilietus, galės juos panaudoti ir būsimame šou. Jei pageidausite atsiimti pinigus, tai bus galima padaryti netrukus“, – skelbia pasirodymo rengėjai.

Sprendimas atšaukti SEL koncertą Vilniuje buvo priimtas po to, kai Lietuvoje pradėjo daugėti COVID-19 atvejų. Grupės komanda ragina žmones šiuo laikotarpiu elgtis atsakingai ir nenumoti į galimas grėsmes. O esant įtarimams dėl užkrato, nedelsiant išsitirti.

„Mes kaip žmonės, kaip verslininkai šioje situacijoje esame neapginti. Esu pasipiktinęs, kad Valstybė išskiria pinigus miesto šventėms ir jų visi renginiai bei koncertai toliau buvo planuojami. Manau, valdžia nesupranta situacijos rimtumo ir per ilgai delsė, bet mes nerizikuosime, nors ir patirsime didžiausius nuostolius“, – kalbėjo E.Dragūnas.

SEL komanda taip pat informuoja, jog grupės lyderis savo iniciatyva pasidarė koronaviruso tyrimą, kurio rezultatai šiandien popiet parodė, kad atlikėjas nėra užsikrėtęs.

Delfi primena, kad antradienį paaiškėjo, jog Kaune per vieną parą nustatyta net dvylika užsikrėtimo koronavirusu atvejų. Net keturi iš jų sietini su protrūkiu Kauno senamiestyje veikiančiame „Adform kiemelyje“, kur neseniai buvo filmuojama „Delfi“ laida „Kitokie pasikalbėjimai“.

Čia laidos vedėjas Mantas Katleris kalbino atlikėją Egidijų Dragūną. Organizatorių teigimu, yra tikimybė, kad užsikrėtusieji galėjo dirbti ir tądien.

„Delfi“ susisiekus su Selu, šis patikino šiuo metu kaip tik važiuojantis pasidaryti testo, tačiau sakė nejaučiantis jokių simptomų.

„Aš visada sportuoju, gerai jaučiuosi, nieko nejaučiu“, – kalbėjo jis.

Vis dėlto labiausiai atlikėją neramina artėjantys koncertai. E. Dragūnas sakė greičiausiai atšauksiantis rugsėjo 5 dieną Kalnų parke planuojamą šou.

„Aš kasdien apie tai pagalvoju. Manau, kad yra padaryta didelė klaida – dabar tikrai ne metas būriuotis ir linksmintis. Svarstau atšaukti koncertą Vilniuje. Pinigai čia tikrai nėra svarbiausia dalis. Jeigu bus nors vienas mažas procentas, kad per mūsų koncertą kažkas gali užsikrėsti – tikrai nerizikuosime kitų žmonių gyvybėmis. O tas procentas jau yra.

Manau, Vyriausybė labai vėluoja priimdama nutarimus. Jau dabar aišku, kad nereikia nei įleidinėti, nei išleidinėti žmonių į ir iš šalies. Jie dabar turėtų galvoti ne apie rinkimus, o apie žmonių gerovę. Dabar kaip tik buvau Tauragėje. Koncerte mačiau tūkstantį žmonių. Na, o šiuo metu esu Palangoje, kur pliažai pilni… Aš ir spaudoje labai laukiu pasakojimų žmonių, kurie prasirgo. Kad jie paaiškintų, kas tai per liga. Nes iki šiol niekas nekalba apie tai, kaip tai atrodo. Lyg ir kažkas vyksta, bet ne pas mus“, – kalbėjo Egidijus.

Nors bilietai į SEL koncertą Kalnų parką šluojami, E. Dragūnas rizikuoti nežada. „Delfi“ jis pranešė, kad vieno grupės nario merginai yra patvirtintas Covid-19.

„Aš jam, kaip ir visiems grupės nariams liepiau vykti pasidaryti testo. Jis pats kol kas negavo atsakymo, o ir su ja šiomis dienomis nesimatė. Aš duodu 99 procentus, kad atšauksime koncertą. Nuostoliai bus labai dideli – vien reklaminiai kaštai šimtatūkstantiniai. Tačiau žmonės privalo žinoti – jų pinigai tikrai nepradings. Tai yra mūsų klientai ir mūsų gerbėjai. Niekas nebus apgautas. Man juoką kelia kalbos, kad karantinas vėl įsigalios spalio viduryje. Jeigu žmonės užsikrečia per viešus renginius ir užsikrėtusiųjų – tiek daug… Siaubas. Mes nenorime būti siejami su tuo, kad per mūsų pasirodymą kažkas užsikrėtė“, – kalbėjo Selas.

Šaltinis: delfi.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e