DĖMESIO: A. Bilotaitė dėl išaugusio sergamumo judėjimo ribojimas gali būti vėl grąžinamas

Naujausios žinios

Naujų susirgimų COVID-19 skaičiui Lietuvoje vėl perkopus 1000 ribą, vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė tvirtina, kad tik laikas parodys, ar gali tekti sugrąžinti vos šiandien nustojusius galioti judėjimo tarp savivaldybių ribojimus.

„Žinote, šiandien labai sudėtinga ką nors prognozuoti. Matyt, situacija parodys. Šiuo metu yra priimti sprendimai, kad judėjimo ribojimai nebegalioja ir dabar galima keliauti iš vienos savivaldybės į kitą“, – sakė ministrė.

Kartu A.Bilotaitė kreipėsi į visus Lietuvos žmones, prašydama supratingumo ir susitelkimo, nes koronaviruso situacija vėl pradėjo blogėti.

„Bet čia tikrai kreipiuosi į visus, prašydama supratingumo ir susitelkimo, nes situacija tikrai negerėja. Nuo to, kaip mes laikysimės visų saugumo reikalavimų, priklausys tie patys skaičiai. O skaičiai tikrai nėra geri“, – perspėjo ji.

Paklausta, ar atšaukta judėjimo kontrolė susijusi su tuo, kad trečiadienį prie Vyriausybės vyksta policijos pareigūnų protestas dėl to, jog šie vis dar neskiepijami, ministrė tiesiogiai neatsakė.

„Žinote, mes ieškome sprendimų. Matyt, ta pandeminė situacija tęsiasi ilgai ir reikia žiūrėti, kaip mums gyventi, nes visada užsidarę mes negalėsime išgyventi. Ieškome sprendimų, dabar svarstoma imuniteto paso idėja.

Aš labai tikiuosi, kad sėkmingas vakcinavimo, testavimo procesas ir imuniteto paso atsiradimas padės mums lengviau gyventi pandeminėje situacijoje“, – kalbėjo A.Bilotaitė.

Nors Vidaus reikalų ministerija išsakė pažadą, kad policijos pareigūnai artimiausiu metu skiepų tikrai sulauks, policijos atstovai tvirtina tuo patikėsiantys tik pamatę sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio įsakymą, kuriame bus aiškiai nurodyta, kada jie pradedami skiepyti.

Judėjimo tarp savivaldybių ribojimai buvo atšaukti naktį iš antradienio į trečiadienį. Sveikatos apsaugos ministras A.Dulkys sakė, kad jie išsisėmė ir „savo darbą jau baigė“.

Šaltinis: lrytas.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e