Gydytojo patarimas: 50 ml konjako su kiauliena ir svogūnais viršys bet kokį vaistą!

Naujausios žinios

Paaiškėjo, kad tai yra …

Paaiškėjo, kad riebalai stiprina imuninę sistemą. Ši kokybė siejama su arachidono rūgštimi, kuri padeda sumažinti cholesterolio kiekį, gerina kūno apsaugines funkcijas, ir taip pat būtina, kad organizmas gamintų cheminius junginius, atsakingus už nepageidaujamą imuninę ir uždegiminę reakciją.

Jei pridedame svogūnų prie riebalų, jame yra tik 36 periodinio stalo elementai , o jei pridedame vitaminų turinčio tikrojo konjako ar brendžio, turinčio vazodilatacinę savybę mažais kiekiais, tuomet gausite mineralų, vitaminų, rūgščių, šarmų kokteilį ir kartu Su alkoholiu, žinoma, gausite galingą vaistą, jei vartosite subalansuotą.

Nedideli riebalų kiekiai yra naudingi širdžiai ir kraujagyslėms , reguliuoja vidinių organų, įskaitant širdies raumenis, raumenų susitraukimą ir palaiko kraujagyslių tonusą.

Rūkantiems žmonėms taip pat bus naudinga, nes naudojant šiek tiek riebalų, jūsų kūnas yra praturtintas selenu . Šis mikroelementas stiprina imuninę sistemą ir neleidžia organizmui oksiduotis. Taigi cigarečių padaryta žala yra iš dalies sumažinta.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e