Iš policijos tyrimų laboratorijos dingo didelis kiekis narkotikų – įtaria valytoją

Naujausios žinios

Iš Lietuvos kriminalistinių tyrimų centro praėjusią savaitę dingo didelis kiekis narkotinių medžiagų, kurios buvo sulaikytos pas įtariamuosius, o vėliau perduotos tirti į laboratoriją. Pirminiais duomenimis, įkalčiais netyčia atsikratyti galėjo centre dirbusi valytoja.

Pirminę informaciją delfi.lt patvirtino šaltiniai teisėsaugoje. Dėl to prokuratūroje yra pradėtas ikiteisminis tyrimas. Neoficialių delfi.lt šaltinių teigimu, į šiukšlių konteinerius galėjo patekti apie 7 kilogramus, įtariama, amfetamino, kuris neseniai buvo surastas pas narkotinių medžiagų prekyba užsiimančius asmenis.

Informaciją portalui tv3.lt patvirtino ir Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis. Įvykio aplinkybes aiškinasi Vilniaus apygardos Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Kaip teigia R. Matonis, kol kas nėra iki galo aišku, kas kaltas dėl narkotinių medžiagų dingimo, tačiau pirminiais duomenimis dėl to kalta gali būti naujai įdarbinta valytoja.

„Dabar dar neaišku, kas pavogė. Tyrimo metu bus išsiaiškinta, kur jos dingo, ar jas pavogė, ar išmetė.

Pagal pirminę informaciją, jos buvo paliktos netinkamoje vietoje. Buvo nauja valytoja, kuri galbūt nežinojo visos situacijos ir tiesiog pamanė, kad tai šiukšlės ir išmetė. Buvo išvežta į savartyną“, – sako Policijos departamento atstovas.

Valytoja atsakomybėn kol kas nėra patraukta. Pasak R. Matonio, į bėdą gali pakliūti ne ji, o tądien dirbęs pareigūnas.

„Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pareigūnui dėl tinkamo pareigų neatlikimo. Nes vėlgi tas pareigūnas turi užtikrint, kad jos būtų saugomos tam tikrų reikalavimų“, – aiškina R. Matonis.

Šaltinis: tv3.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e