Juodoji kaukė pridarė žalos: ją nuplėšusi mergina puolė į isteriją

Naujausios žinios

Visame pasaulyje itin populiarios juodosios kaukės – veiksmingos, tačiau kai kuriais atvejais sukeliančios skausmo. Inkštirus šalinanti priemonė tepama ant viso veido, išskyrus zoną apie akis, antakius ir lūpas. Tirštos koncentracijos gaminiui sustingus, šis pamažu nulupamas nuo odos.

Vienai merginai tokia procedūra baigėsi labai liūdnai. Atidžiai neperskaičiusi naudojimosi instrukcijos, užsitepė priemonės ir ant nerekomenduojamų zonų. Po 15 minučių pradėjusi šalinti kaukę nuo veido puolė į ašaras. Nulupusi ją visiškai pastebėjo, kad kartu pasišalino ir antakiai. Besigražinusi mergina puolė į ašaras.

22-jų Genella eksperimentą nufilmavo jos brolis. Šį vaizdo įrašą vaikinas patalpino internete. Neilgai trukus jis tapo tikru virusu.

„Kaukę man padovanojo draugė. Sakė, kad priemonė padės atsikratyti inkštirų. Nustebau, nesitikėjau, kad tai įmanoma, tačiau laukiau, kol namuose galėsiu atlikti šią grožio procedūrą. Neskaičiau jokios instrukcijos. Norėjau tik kuo greičiau atsikratyti juodų taškelių nuo veido“, – pasakojo Genella.

Šaltinis: tv3.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e