Kai jai buvo 4-eri, ji buvo pavogta ir parduota kitai šeimai. Po 17 metų ji pasibeldė į biologinės mamos namus

Naujausios žinios

Minsko gyventoja Tamara Romanovich ištekėjo būdama devyniolikos metų. Atrodė, kad gyvenimas klostosi kuo puikiausiai: vyras dirbo troleibuso vairuotoju, o pati Tamara augino taip mylimą dukterį Olgą. Visos problemos prasidėjo mergaitei suėjus vieneriems metams – abu tėvai pradėjo piktnaudžiauti alkoholiu.

Vieną dieną Tamara išsiskyrė su vyru ir pasiėmusi savo keturmetę dukterį išėjo. Neaišku kodėl, tačiau moteris kartu su dukra atvyko į Moldovą. Galbūt čia Tamara tik lankė šalį, o galbūt tikėjosi susirasti darbą.

Tamara buvo priversta elgetauti, o po kelių mėnesių vietiniai čigonai pagrobė jos dukrą. Tamara buvo pasiųsta į parduotuvę nupirkti cigarečių ir kol apsipirkinėjo, Olga buvo paprasčiausiai pagrobta. Mergaitė buvo parduota kitai čigonų šeimai už auksinius auskarus. Olgai buvo duotas Maria Preida vardas ir ji tapo Sorokos miesto gyventoja.

Verta paminėti, kad naujieji globėjai su mergaite elgėsi gerai. Pagal šalies standartus šeima gyveno tikrai neblogai. Olga buvo išleista į mokyklą ir baigė kirpėjos kursus.

Visi žinojo, kad Olga nėra tikra čigonė, tačiau ja buvo rūpinamasi. Merginai net pavyko laimėti vietinį grožio konkursą. Visgi visą šį laiką Olga galvojo, kad nėra sau tinkamoje vietoje.

Tuo tarpu Tamara susitaikė su dukros praradimu. Ji grįžo atgal į Baltarusiją, vėliau susilaukė dviejų sūnų, kurie buvo atimti už girtavimą. Dar vieno vaiko ji atsisakė ligoninėje. Mergaitės nuo pat dingimo dienos buvo pradėta ieškoti. Ji buvo įtraukta į tarptautinę paiešką, tačiau mergaitės taip ir nepavyko rasti, nes jos vardas buvo pakeistas.

Prieš pat savo mirtį, Olgą globojanti močiutė papasakojo viską, ką apie ją žino. Visgi informacijos nebuvo tiek daug, nes ji bendravo su pagrobėjais, o ne biologine mama.

Interpolo pagalba pavyko sužinoti, kad mergaitė vardu Olga yra laikoma dingusia Baltarusijoje. Mergina sužinojo, kad tikroji jos pavardė yra Romanovich.

2014 metais Olga atvyko į Minską, tačiau susitikimas su mama nebuvo toks džiaugsmingas, kokio ji tikėjosi. Tamara nežinojo ką pasakyti savo dukrai, tačiau Olga nekaltina mamos, nes jos gyvenimas buvo labai sunkus. Dukrai neatsirado vietos mamos namuose. O ir pats namas nebuvo tinkamas padoriam gyvenimui.

Kurį laiką Olga gyveno pas savo tetą. Vėliau vietinė valdžia padėjo merginai susirasti būstą, tačiau ji negalėjo pretenduoti į socialinį būstą, nes paskutinius 10 metų nebuvo gyvenusi Minske ir buvo pakankamo amžiaus, jog galėtų pati save išlaikyti.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Vėliau Olgos situacija buvo suprastai ir jai leista atsistoti į eilę ir pretenduoti į būstą, tačiau ji tokia ilga, kad ir senatvė gali ateiti. Apskritai Olga nėra tikra, ką darys savo gyvenime. Jos brolius įsivaikino turtinga šeima ir suteikė jiems normalų gyvenimą. Belieka tik palinkėti šiai merginai sėkmės.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e