Kaip katė parodo, kad namie yra negatyvo

Naujausios žinios

Katė retai ką nors daro šiaip sau, o atidžiau stebint savo augintinį taps aišku, kad ir kokią vietą ji pasirinktų, ko nepridarytų, tai ji daro turėdama tam tikrą tikslą.

Kokie požymiai rodo, kad katė mato piktąsias dvasias?

Pajutusi esant piktųjų dvasių, katė ilgai žiūri, nustato jų esmę ir grėsmės dydį.

Ji gali specialiai apeiti tam tikrą vietą namuose arba atvirkščiai – skirti jai ypatingą dėmesį.

Katė gali staiga imti šnypšti ant šeimininko, jei jis pats atnešė į namus neigiamos energijos. Būtina išsimaudyti po dušu ir išskalbti drabužius, taip pat patikrinti, ar neatsinešėte ir pasiskolinto daikto ar nemalonios dovanos iš žmogaus, kuris galėtų linkėti jums blogo.

Jei katė atsisakė įprasto maisto ar žaidimų, verta susimąstyti, ar nėra namuose svečio, kuris jai nemielas, arba naujų daiktų, kurie pateko į namus iš negerų žmonių.

Būna, kad katė tiesiog išeina iš namų. Vienais atvejais taip ji išneša neigiamą energiją, kitais – tiesiog susidoroja su tuo, kas apsigyveno namuose. Jei atsitiko taip, kad katė pati paliko būstą, būtina atlikti kruopštų namų energinį valymą.

Tiesą sakant, ir naujus namus katė renkasi tik pagal jai vienai žinomą principą. Verta atkreipti dėmesį, kada ir kaip katė pateko į šeimą. Gali būti, kad kažkam iš namiškių buvo kilęs pavojus arba pačiuose namuose reikėjo permainų.

Labai dažnai moterys, išgyvenusios sunkius išsiskyrimus, nusprendžia įsigyti katiną arba katę. Tai susiję su tuo, kad katinai tiksliai jaučia moterišką energiją, jie apdovanoja tuos, kuriems reikia, švelnumu, bet gali ir nei iš šio, nei iš to įkąsti, jei šeimininkė susimąstė apie skausmingą praeitį.

Ar galima miegoti su kate?

Dažnai numylėtiniams nedraudžiama miegoti šeimininkų lovoje. Užkietėję kačių augintojai tvirtina, kad iki katino atsiradimo jų gyvenime jie niekada taip gerai neišsimiegodavo.

Katė sugeba užliūliuoti šeimininką, ypač jei ji guli ant jo arba prisiglaudžia prie jo miegant. Įrodyta, kad katė skatina atsipalaiduoti ir pasinerti į gilų sapną.Garsų bangos, kurias skleidžia katė, teigiamai veikia žmogaus emocinę ir psichologinę būseną. Murkimas nuramina ir harmonizuoja, taip pat kovoja su šeimininkų nemiga. Psichologai rekomenduoja bendrauti su katėmis tiems, kurie kenčia nuo neurozių ir depresinių būsenų. Rūpinimasis kate, žaidimai ir miegas su ja gerina nuotaiką, normalizuoja kraujospūdį ir aktyvuoja smegenų veiklą.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e