Kasdien Elektronines Cigaretes Rūkiusi Paauglė Paniro Į Komą: Jaunoji Karta Tapo Bandymų Triušiais

Naujausios žinios

Kasdien elektronines cigaretes rūkiusiai 18-metei amerikietei turėjo būti sukelta dirbtinė koma. Mergina teigia, kad tokių priemonių imtis teko medikams pastebėjus, jog jos plaučiuose atsirado stiprus uždegimas. Dėl sveikatos pablogėjimo mergina kaltina elektronines cigaretes ir jų išpopuliarėjimą.

Pasveikusi, Maddie Nelson iš Jutos valstijos ragina visuomenę ir jaunus žmones atsisakyti šio žalingo įpročio, galinčio atimti gyvybę,

„Savo istorija dalinuosi, kad žinotumėte, jog tose cigaretėse yra kažkas pavojingo, man vos neatėmusio gyvybės, – feisbuke rašė Maddie. – Kartojau, kad tai man nenutiks. Priimkite mano patarimą – nerūkykite, nerūkykite elektroninių cigarečių.“

Mirror.co.uk M. Nelson sakė, kad jos kūno temperatūra tapo tokia aukšta, kad smegenys nustojo dirbusios.

„Maniau, kad ligoninėje praleidau vos vieną naktį, kai iš tiesų ten buvau tris ar keturias dienas“, – apie patirtį, kurios niekam nelinkėtų, pasakojo ji.

Į ligoninę prastai pasijutusi Maddie paguldyta buvo liepos 27 d., o po keturių dienų ji kovojo dėl savo gyvybės.

Kreipdamiesi į visuomenę su prašymu padėti surinkti sumą pinigų, padengiančią gydymo išlaidas, Maddie seserys ir brolis taip pat skatino žmones liautis rūkius elektronines cigaretes, kurios, daugelio teigimu, yra neva sveikesnės už įprastas.

„Trečiadienį, liepos 31 d. ji buvo perkelta į kitą ligoninę, kurioje ji paguldyta į intensyvios priežiūros skyrių. Tuo metu Maddie vos galėjo kvėpuoti, o po dviejų taip praleistų valandų ji buvo labai išvargusi, nežinojome, kiek ilgai ji dar tai ištvers. Situacija iš rimtos tapo galimai mirtina.“

Rentgeno aparatu daryta Maddie plaučių nuotrauka parodė, kokią žalą jiems padarė elektroninės cigaretės. Gydytoja sakė, kad šią nuotrauką ji naudos kaip mokymo medžiagą apie kvėpavimo organams cigarečių sukeliamą pavojų.

„Maddie karta ir jaunesni už ją tapo išpopuliarėjusių elektroninių cigarčių bandymų triušiais ir tik po kelių metų pamatysime baisias tokio įpročio pasekmes. Kitą kartą ieškodami elektroninės cigaretės gerai pagalvokite“, – tęsė Maddie artimieji.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapįTikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e