Kiekvienas jį turime namuose. Bet dabar ši mama nori perspėti kitus apie tai, kokį pavojų jis gali sukelti bet kuriam!

Naujausios žinios

Baisu, kiek yra pavojingų dalykų, apie kuriuos mes visai nežinome. Pavyzdžiui, ši istorija yra priminimas, kad mes tikrai turime galvoti apie tai, ką turime namuose.

Tai nutiko šeimai iš JAV. Mama Courtney Davis praėjusių metų rugsėjo 29 dieną išgyveno visus baisiausius mamų košmarus. Kažkas siaubingo nutiko jos 19 mėnesių kūdikiui. Dabar ji nori įspėti visus kitus tėvus!

Ji nusprendė pasidalinti istorija „Facebook“, įspėti kitus mažų vaikų tėvus. Yra daugybė žmonių, kurie nieko nežino apie mobiliųjų telefonų įkroviklių naudojimo pavojus.

Courtney kelioms sekundėms buvo nusisukusi nuo dukros, o tada dukra spėjo įkišti laidą į burną. Ji iškart pamatė, kad mergaitei jį kramtant skaudėjo burną, o įkroviklis buvo prijungtas į elektros tinklą. Ji išėmė iš dukros burnos įkroviklį ir pamatė žaizdas, tada ją ištiko lengvas šokas.

Išsigandusi motina nuvežė dukrą tiesiai į ligoninę. Ten gydytojai galėjo greitai nustatyti, kad ji patyrė elektros nudegimą. Vienintelis dalykas, kurį padarė dukra, – kelias sekundes laikė laidą burnoje.

Taip Courtney dukra atrodė tą dieną, kai įvyko nelaimė:

Dabar Courtney labai atsargiai žiūri, kur deda įkroviklį. Tai užtruko tik kelias sekundes, tačiau žalos mastas buvo didelis. Tai daugiau nebepasikartos!

„Visada kraudavau mobilųjį telefoną ten, kur Gabby negali pasiekti, bet tą dieną turėjau daug ką nuveikti ir paprasčiausiai apie kraunamą telefoną pamiršau…“ – „Facebook“ paskyroje rašė Courtney.

Courtney sako, kad dukrai pasisekė ir kad ji tik šiek tiek apdegė. Dabar jai daug geriau, o žaizda jau pradėjo gyti. Tačiau ji nori perspėti visus kitus tėvus: nepadarykite tos pačios klaidos!


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapįTikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e