Klaipėdos ligoninėje vyras švaistėsi ginklu ir tai transliavo “facebook live” transliacijos metu

Naujausios žinios

Trečiadienio naktį vyriškis iš Klaipėdos vaikų ligoninės tiesiogiai transliavo, kaip švaistosi ginklu. Šį vaizdą socialiniuose tinkluose pamatę žmonės kreipėsi į policijos pareigūnus, kurie šiuo metu aiškinasi ginklo galingumą ir ar reikia leidimo jį turėti.

15min gautame vaizdo įraše matyti, kad vyriškis iš vaikų ligoninės internetu kalbasi su moterimi.

„Tu žinai, kaip aš dabar jaučiuosi? Taip ir norisi paskambinti tuo numeriu ir, karočia, kad atidarytų duris, o aš grynai laukiu“, – sako vyriškis ir į palatos durų pusę nukreipia pistoletą.

Klaipėdos vaikų ligoninės atstovai atsisakė komentuoti įvykį, siūlė kreiptis į policiją.

Kaip 15min informavo Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Andromeda Grauslienė, policija apie tai informaciją gavo per socialinius tinklus trečiadienio rytą.

Vyko į dvi ligonines

„Gautas pranešimas, jog vienoje iš Klaipėdos ligoninių asmuo galimai turi daiktą, panašų į ginklą. Kadangi pranešėja nepatikslino, kurioje ligoninėje, buvo išsiųsti du ekipažai į skirtingas ligonines“, – teigė ji.

Anot policijos atstovės, kelios minutės po aštuntos valandos ryto į vaikų ligoninę atvykę policijos pareigūnai palatoje pas 1995 metų gimimo vyrą rado daiktą, panašų į ginklą.

Jis buvo paimtas ir perduotas ekspertams, kad šie nustatytų jo galingumą ir tai, ar reikia leidimo jį turėti.

Pradėtas tyrimas pagal Administracinių nusižengimų kodekso straipsnį, numatantį atsakomybę už ginklų ir šaudmenų saugojimo, laikymo, nešiojimo ar gabenimo pažeidimus.

Vyriškis nebuvo sulaikytas.

Šaltinis: 15min.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e