Mergina parduotuvėje nusipirko kurapkos kiaušinį ir padėjo jį į papūgos narvelį. Štai kas iš to išėjo!

Naujausios žinios

Jeigu tikėtume stereotipais, tuomet vyrai visada buvo ir bus geresni vairuotojai nei moterys, tačiau jeigu remtumėmės naujausiu mokslininku tyrimu, moterys vis tik yra geresnės vairuotojos nei vyrai, skelbiama „Daily Mail“.

Taigi nauji tyrimai parodė, kad moterys turi daugiau kompetencijos nei vyrai. Kai kalbame apie vairavimą.

Pasak tyrimo, vyrai yra labiau chaotiški, dažnai pasimetantys kritinėse situacijos, nesugebantys kontroliuoti kelių dalykų vienu metu. Toks neurotiškumas vairuotojams tikrai nepadeda. Laimei, moterys to išvengia.

Apskaičiuota, kad didžioji dalis eismo įvykių įvyksta būtent dėl išsiblaškymo.

Norvegijos mokslininkai ištyrė, kaip asmeniniai požymiai, tokie kaip amžius, lytis ar asmenybė daro įtaką vairavimui.

„Naujausias tyrimas atskleidė, kad išsiblaškęs vairavimas sudaro apie 12 procentų nelaimingų atsitikimų, tačiau jis kitoks skirtingose šalyse“, – rašoma.

Tiesa, neseniai buvo atliktas ir dar vienas įdomus tyrimas.

Didžiojoje Britanijoje atliktas tyrimas rodo, kad 62% moterų nėra linkusios vairuoti užsienyje ir laiko tai stresu, tuo tarpu kai dėl to, kad jiems tai stresinė situacija, prisipažino tik 32% vyrai.

Moterys dažniau teigia, kad joms stresą kelia eismas priešinga eismo juosta, įvažiavimas į žiedą ir svetimos šalies kelio ženklai. Tuo tarpu Amerikoje atliktas tyrimas atskleidė, kad moterims dažniau pasitaiko patekti į autoįvykius… dėl neišsimiegojimo. Negana to, paaiškėjo, kad dažniausiai prie vairo užsnūsta ar vairuoja pavargę – žmonės nuo 25 iki 34 metų.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapįTikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e