Miai duris užtrenkusio naktinio klubo atstovas paviešino tos nakties įrašą: teigia, kad ji elgėsi neadekvačiai ir buvo galimai apsvaigusi

Naujausios žinios

Kauno klubas paaiškino, kodėl Mia nebuvo priimta

„Kaunas Mojo Lounge“ bendrasavininkas Delfi pirmadienį pasakojo apie negirdėtas detales ir paaiškino, kodėl Mia ir jos draugas nebuvo priimti į klubą. Be to, pašnekovas su naujienų portalu pasidalijo vaizdo kamerų užfiksuotu įrašu.

„Filmuota medžiaga yra turbūt geriausias būdas parodyti, kas iš tikrųjų ten įvyko“, – sakė jis.

“Ir jei trumpai apie situaciją ji atėjo be kaukės, atrodė neblaivi, ėmė diktuoti savo taisykles, pasakė, kad jai nereikia eiti su kauke. Ir viskas. Todėl sargybinis pasiūlė jai pasirinkti kitą klubą Nebuvo jokių įvykių. Tik tiek, kad po to Mia ir jos draugas nufilmavo „Instagram“ ir pasakė, kad atėjo į klubą ir kad jis nebuvo jų vertas. Tai buvo akivaizdus melas, kuris mums nepatinka Mes tai laikome šmeižtu “, ̵1; sakė klubo atstovas.

Vaizdo medžiaga, kaip Mia prognozavo anksčiau, yra be garso. Vaizdo įraše matyti, kaip atlikėja ir jos draugas ignoruoja ilgas eiles ir bando patekti į klubą be eilės. Tada apsaugos darbuotojas jai paaiškina, kad į klubą patekti galima tik užsidėjus apsauginę veido kaukę. Vaizdo įrašą galite pamatyti straipsnio viršuje.

„Taip, vaizdai be garso, nes būtent tai ir įrašoma. Nepaisant to, aš vis tiek manau, kad įmanoma susidaryti bendrą vaizdą apie tai, kaip žmogus elgėsi. Mūsų apsaugos darbuotojas paaiškino, kad pagal įstatymą reikalaujama dėvėti kaukes, ir ji teigė, kad taisyklės jai netaikomos, o apsaugos darbuotojas privalo ją nedelsdamas įsileisti, kitaip jai kils nepatogumų. Vėliau vaizdo įraše matyti, kaip jos draugė Miai pataria užsidėti kaukę, tačiau dainininkė nustumia ją į šoną ir palieka klubo prieigas, kai jai kelis kartus gresia nemalonumai “, – sakė jis.

Pasak klubo atstovės spaudai, Mia meluoja dėl įvykio, teigdama, kad ji įėjo į klubą ir, matydama, kad klubas jų nevertas, paliko jį.

Vaizdo įraše aiškiai matome, kad ji net nebuvo įėjusi į klubą, neadekvačiai vertino situaciją ir melavo, galimai apsvaigusi nuo alkoholio ar kitų medžiagų “. Delfai sakė klubo atstovas.

Atstovas taip pat teigė, kad minėtame Kauno klube galioja aiškios ir griežtos taisyklės, pagal kurias laikosi apsaugos darbuotojai, todėl kai kurie juos ignoruojantys lankytojai neįleidžiami į vidų.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


“Išankstinės nuomonės tikrai nėra, yra tik bendros taisyklės, galiojančios visiems. Kiekvieną kartą, kai žmogus neįleidžiamas, trumpai aprašoma situacija, kodėl taip buvo nuspręsta. Fiksuojamas laikas, aplinkybės, priežastis . Viskas daroma taip, kad būtų ne taip, kaip senais laikais, kai žmogus paprasčiausiai nemėgo sargybinio ir jo neįleido. Dabar to tikrai nėra. Yra aiškių nuostatų, vidaus taisyklių, kurias saugumas žino. Ir pagrindinis principas yra labai paprastas – žmogus neturi trukdyti kitiems savo buvimu “, – aiškino vyras.

Be to, pašnekovas pridūrė, kad dabartiniais laikais, kai dėl koronaviruso grėsmės visuomenė yra jautresnė, klubo darbuotojai į lankytojus žiūri dar atidžiau, kad kitiems pramogaujantiems žmonėms nebūtų ko jaudintis.

„Klube dabar yra griežtos kaukių taisyklės, todėl įsivaizduokite, kaip mes elgsimės, kai žmogus ateis ir pareiškia, kad tai jam netaikoma. Galbūt tai kažkur negalioja, bet mes laikomės įstatymų “, – tikino jis.

Pasiteiravus, ar klube yra praktika, kai koncertuojantis atlikėjas ar grupė daro įtaką žiūrovams, kurie yra priimami į renginį, o kurie ne, pašnekovas pabrėžė, kad tokių privilegijų nėra ir niekas jų neteikia.

„Tada mes tiesiog atkreipėme dėmesį į tai. Niekada nebuvo atvejų, kai kas nors būtų prašęs jūsų ko nors neįleisti. Per dešimt mano praktikos metų to tikrai nebuvo.

Nereikia reikšti ir įsivaizduoti. Iš to, ką Mia „Instagram“ reklamavo, kad ji yra klube, o jų klubas nėra vertas, tai išskiria savęs sureikšminimą. Gal žmogus įsivaizduoja, kad ji yra superžvaigždė ir kad jis neva turi turėti kitokias taisykles. Nežinau. Asmeniškai nepažįstu šio asmens, neturėjau kontakto, bet matau, kuo šis asmuo pasidalijo socialinėje erdvėje. Viskas atrodo tikrai juokingai “, – teigė pašnekovas.

Klubo atstovas paaiškino, kad klubas tikrai neturi išankstinių nuostatų, tik reaguoja į žmones, kurie gali priversti kitus jaustis nepatogiai.

„Vienintelis mūsų noras, kad žmonės mūsų klube jaustųsi patogiai. Ir jei ateina žmogus, kuris yra neadekvatus ir įsivaizduoja, kad jis yra pasaulio bamba, tada galime numatyti, kad ir kiti turės problemų “, – pokalbį užbaigė vietos bendrasavininkas.

Trumpai apie konfliktą

Savaitgalį „Mojo Lounge“ klube pasirodė grupės „69 danguje“ nariai. Socialiniuose tinkluose aktyviai veikianti G. Alijeva savo sekėjus parodė renginio užkulisiuose ir viename vaizdo įraše užsiminė, kad tam tikri žmonės tą vakarą nebus priimti į Kauno klubą.

„Kiek girdėjau, neįleidžiate čia nereikalingų žmonių“, – savo „Instagram“ paskyroje sakė Alijeva ir pridūrė, kad tą vakarą „Mios“ taip pat nebus klubo.

Tuo tarpu Mia linksmintis su savo vaikinu nebuvo įleista į minėtą klubą. Dainininkė įtarė, kad G. Alijeva, neseniai užmezgusi romantiškus santykius su buvusiu vyru Nerijumi Antanavičiumi, tą vakarą čia suspaudė pirštus.

„Mia“ „Instagram“ tinkle pasidalijo keliais įrašais, kuriuose ji ir jos vaikinas neslėpė pykčio, kad neįleidžia į klubą. Tik keturis mėnesius Kaune gyvenusi dainininkė teigė esanti nusivylusi „Mojo Lounge“ tvarka, pavadino tą vietą „paskutine bėda“ ir agitavo kitus kauniečius ten neiti.

Šiek tiek vėliau feisbuke Mia taip pat užtruko trumpą įrašą apie tai, kaip džiaugiasi žiūrėdama minėto klubo filmuotą medžiagą, kuri užtrenkė duris jai ir jos merginai.

„Labai noriu prie klubo durų pamatyti vaizdo įrašą, kuriame paprastai nėra garso“, – paskelbė dainininkė. – Aš labai noriu išgirsti garsą! Šiaip man niekas net nebandė to paaiškinti, bet aš nelaukiau … “

Mia pridūrė, kad vis tiek su drauge rado klubą, kuriame galėtų linksmintis. „Mes ten įsileidome su kaukėmis, pabrėžiu, ir mes, beje, puikiai praleidome laiką“, – rašė ji.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e