Moteris džiaugėsi suviliojusi vedusį vyrą, tačiau vėliau nuo jo žmonos gavo laišką, kuris privertė aikčioti

Naujausios žinios

Neištikimybė yra vienas skaudžiausių dalykų santuokoje, kurį gali patirti vienas iš partnerių. Tačiau ši moteris rado puikų būdą susitvarkyti su esama situacija, kai sužinojo apie vyro neištikimybę.

Ji nusprendė parašyti laišką vyro meilužei, paaiškindama, kaip netrukus pasikeis jos gyvenimas.

Tikrai išskirtinis keršto planas!

“Miela Carla,

labai tau ačiū už tai, kad palikai įkandimo žymes ant mano vyro krūtinės. Labai dėl to džiaugiuosi, brangioji! Tu išlaisvinai mane ir mano vaikus!

Atsidėkodama noriu padovanoti tau savo vyrą! Jeigu nuspręsi atsiimti savo prizą, atkreipk dėmesį į šias taisykles:

Privalėsi finansiškai jį paremti. Jis bus atsakingas už mūsų dviejų vaikų ir mano išlaikymą, kadangi paskutinius 10 metų praleidau augindama šiuos vaikus. Taigi, mieloji, pamiršk apie jo pinigus! Jie yra mano!

Teks nupirkti jam naujų drabužių. Nepatikėsi, bet įvyko beprotiškas dalykas! Tą dieną, kai jis išėjo iš dušo ir aš pamačiau tuos “meilės kąsnelius“, mūsų miegamajame atsirado milžiniška juodoji skylė. Ji susiurbė visus vyro drabužius, todėl dabar galėsi jį aprengti pagal savo pageidavimus. Nupirk odines kelnes. Arba pavadėlį. Žodžiu, ką nori, drauge.

Turėsi su juo atsisveikinti kas antrą savaitgalį. Jie yra skirti laisvalaikiui su vaikais.

Taip pat teks atsisveikinti su normaliu seksualiniu gyvenimu. Matai, aš žinau, kad praėjusią naktį tu su juo nesimylėjai. Po patirtos nugaros traumos jo “daiktas“ tinkamai nebefunkcionuoja. Į pagalbą reikės pasitelkti stebuklingas tabletes, tačiau net ir jos suteiks tik dvi ar tris minutes džiaugsmo. Dažniausiai jis net nebandys. Taigi nusipirk baterijų įvairiems žaisliukams! Teks su tuo susigyventi…


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Atmink, kad dabar jau negalima jo grąžinti. Aš jo net neįleisiu į savo namus. Jis turėjo gražų gyvenimą, tačiau iškeitė jį į tave! Linkiu jums sėkmės, tačiau abejoju ar kada sukursite tai, ką jis turėjo su manimi.

Taigi, dar kartą ačiū, Carla! Tu man parodei, kad 13 metų kartu ir du vaikai yra mažiau verti nei pasilinksminimas su kita moterimi. Aš susitaikiau su savo pralaimėjimu ir atiduodu tau savo vyrą… JIS VISAS TAVO!“.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e