Namuose vietoj vandens pradėjo bėgti vynas: supratę gyventojai nespėjo nešti butelių

Naujausios žinios
Italijoje iš čiaupų pradėjo bėgti vynas (nuotr. Twitter)

Kai atsukus čiaupus iš jų vietoj vandens ėmė tekėti vynas, vieno Italijos miestelio  gyventojai turėjo pamanyti, kad tai – kokio nors dievo darbas, rašoma dailymail.co.uk.

Dėl keisto nutikimo nedideliame miestelyje netoli Modenos kovo 4 dieną žmonių namuose iš vandens čiaupų pradėjo bėgti rožinis vynas. Greitai supratę, kad tai – netoliese gaminamas lambruskas „Grasparossa“, Castelvetro miestelio žmonės skubėjo gėrimo į butelius prisipilti kuo daugiau. Dauguma planavo jį gerti vėliau, per pietus ar vakarienę, kartu su kitomis tradicinėmis Modenos krašto gėrybėmis, praneša „Gazzetta di Modena“.

Vėliau paaiškėjo, kad šis neįprastas, bet smagus nutikimas pasireiškė dėl techninio gedimo netoliese esančioje „Settecani“ vyno darykloje. Dėl gedimo silosinėje į vietos vandens atsargas ėmė tekėti rožinis skystis – toliau jis keliavo į žmonių namus, o vėliau – ir į skrandžius. 

Vamzdynuose vyno slėgis yra aukštesnis už vandens, todėl vynas žmonių namus ir pasiekė pirmiau. Gedimas netrukus buvo pastebėtas ir pašalintas. Vietos savivaldybė Feisbuke paskelbė atsiprašymą. 

Kai kurie gyventojai po įvykio išreiškė susirūpinimą dėl vandens tiekimo sistemos saugos, tuo tarpu kiti vietos valdžiai ir vandens tiekimo įmonei skundėsi, kad ši netikėta sėkmė per greitai baigėsi.  

„Nežinau, ar tai reklaminė akcija, iš kurios reikėtų pasijuokti, ar rimta problema.“ – „Gazzetta di Modena“ straipsnį komentavo vienas asmuo. – „Tik tikiuosi, kad šią istoriją ištirs atsakingi asmenys. Aišku, galima iš nutikimo pasijuokti, tai visai normalu. O savivaldybės ir vyno daryklos savininkų atsiprašymai – skystesni už vandenį.“ 

Šaltinis


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e