Penki vyrai Šalčininkų r. dvi paras prievartavo dvi nepilnametes

Naujausios žinios

Penkiems sulaikytiems jaunuoliams, įtariamiems dviejų nepilnamečių Šalčininkuose išžaginimu bei seksualiniu prievartavimu, teismas skyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą.

Kaip rašoma Vilniaus apskrities VPK pranešime, tyrimo metu nustatyta, jog viename iš Šalčininkų butų dvi nepilnametės (gimusios 2002 m. ir 2003 m.) leido nepažįstamų vyrų kompanijoje. Viena iš nukentėjusiųjų su nepilnamečiu įtariamuoju susipažino socialiniame tinkle ir taip atsidūrė tarp nepažįstamų.

Nustatyta, kad bute buvo vartojamas alkoholis ir dvi dienas įkaušę vyrai mergaites žagino ir seksualiai prievartavo.

Dėl šio nusikaltimo Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdyboje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl nepilnamečių išžaginimo ir nepilnamečių seksualinio prievartavimo.

Aiškinantis įvykio aplinkybes ir išanalizavus visą gautą informaciją, balandžio 7 d. buvo sulaikyti visi penki įtariamieji, kuriems įteikti pranešimai apie įtarimą dėl nepilnamečių išžaginimo ir seksualinio prievartavimo.

Balandžio 9 d. Vilniaus miesto apylinkės teismas, įvertinęs visus surinktus įrodymus, įtariamiesiems skyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą trims mėnesiams, o nepilnamečiui įtariamajam – suėmimą vienam mėnesiui.

Šaltinis: Lrytas.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e