Poros santykiai susideda iš 7 etapų – jei žmonės tai žinotų, nebūtų 80 proc. skyrybų

Naujausios žinios

Santuokinis gyvenimas susidaro iš 7 etapų. Norint pajusti tikrą meilę šeimyniniame gyvenime, reikia vienas kitą pažinti, susidraugauti, o paskui jau pamilti. Daugelis meile laiko pirmą susižavėjimo fazę.

O vos tik baigiasi romantika, nukrenta rožiniai akiniai, partneriai susiduria su pirmais sunkumais, pirmais išbandymais santykiuose. Ir kai kam atrodo – meilė praėjo.

Ištikimybė ir kantrybė – svarbiausios meilės vertybės. Jei nusprendėte, kad jūsų santykiuose meilė baigėsi, patikėkite – ji nė neprasidėjo.

Šie septyni santykių etapai jums parodys, kodėl tikra meilės ir tikri santykiai ateina laikui bėgant.

1.Gėlių ir saldainių etapas

Šis pirmas santykių etapas trunka maždaug pusantrų metų. Kai vyras ir moteris įsimyli, jų organizme gaminasi hormonai, kurie skatina matyti pasaulį ryškesnėmis spalvomis. Šiuo laikotarpiu partneris matomas vien tik teigiamai, žmonės būna tarsi apsvaigę nuo narkotikų.

Šiuo etapu nereikia priimti lemiamų sprendimų, juk svaiginantis poveikis anksčiau ar vėliau praeis, viskas sugrįš į savo vietas.

2. Persisotinimo etapas

Šiuo laikotarpiu pradedate blaiviai vertinti ir santykius, ir partnerį, jausmų audra rimsta, jūs palaipsniui priprantate vienas prie kito. Pasikeičia ir elgesys – imate labiau atsipalaiduoti, elgtis natūraliau.

3. Pasibjaurėjimo etapas


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Šis etapas neišvengiamas bet kokiuose ilguose santykiuose. Barniai, vienas kitų trūkumų pastebėjimas būdingi šiam etapui, kuris nutinka apie 3-iuosius bendravimo metus. Jums atrodo, kad lengviausias būdas viso šito išvengti – išsiskirti. Išsiskyrę greitai vėl pradėsite gėlių ir saldainių etapą su kažkuo kitu, vėl ir vėl pereisite šiuos etapus, kol neprieisite trečio etapo ir nepereisite į ketvirtą.

4. Kantrybės etapas

Šiuo etapu partneriai įgyja išminties. Barniai jau nebūna tokie dramatiški, juk abu žino, kad barnis pasibaigs, o santykius reikia tęsti. Jei abu stengiasi vystyti kantrybę, metams bėgant įgyjama išmintis. Tai – įstatymas.

5. Pareigos ir pagarbos etapas

Tai pirmas tikros meilės etapas, juk iki šiol meilės nė nebuvo. Partneriai pradeda suprasti savo įsipareigojimus, galvoja ne apie tai, ką jam skolingas partneris, o apie tai, ką jis gali padaryti dėl mylimo žmogaus.

6. Draugystės etapas

Šiuo laikotarpiu partneriai tampa labai artimi. Jie pasitiki vienas kitu kaip artimiausiu draugu. Draugystės etapas atveria kelią į tikrą meilę.

7. Tikros meilės etapas

Į tikrą meilę einama labai ilgai, kartu išgyvenamos sunkios situacijos, sunkūs gyvenimo etapai. Tikrai, brandžiai meilei žmogus subręsta, atsikratęs egoizmo ir išankstinių nuostatų.

Šaltinis: moteris.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e