Protu nesuvokiamas rekordas: 8,32 promilės įpūtęs vyras Joniškės kaime ėjo pirkti dar alkoholio

Naujausios žinios

Savaitgalį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnus nustebino Tauragės rajono gyventojai, kuriems buvo nustatytas nuo 6 iki 8,32 promilių girtumas. Kyla klausimas, kaip jie tiek alkoholio ir „atlaiko“. Medikų teigimu, jau 4 promilių girtumas yra laikomas mirtinu.

Tauragės AVPK informuoja, kad praėjusį šeštadienį pareigūnai, gavę informacijos apie sužeistą vyriškį, nedelsdami nuskubėjo nurodytu adresu – į Joniškės kaimą Tauragės rajone.

Pareigūnai iškart pastebėjo, kad nukentėjęs vyriškis neblaivus, bet alkotesterio rodmenys juos gerokai nustebino. Vyriškis, kuris ganėtinai rišliai bendravo su pareigūnais, įpūtė 8,32 prom. alkoholio. Išgertuvių metu pritrūkus alkoholio vyriškis ėjo į kaimo parduotuvę, o pakeliui buvo užpultas ir sumuštas buvusio bendradarbio.

Kitą dieną pareigūnai sulaukė dar vieno skambučio iš moters, kurią esą mušė jos sugyventinis. Policijos pareigūnams nuvykus į įvykio vietą Juodpetrių kaime, Tauragės rajone, paaiškėjo, kad neblaivi (7,76 prom. alkoholio) moteris žodinio konflikto metu apsistumdė su ne ką „blaivesniu“ (6 prom. alkoholio) sugyventiniu.

Vyriškis, įpūtęs 8,32 prom. alkoholio, savo užpuoliką pažįsta, todėl jam buvo išaiškinta teisė kreiptis į teismą privataus kaltinimo tvarka. Moteris, konflikto metu nepatyrusi rimtesnių sužalojimų, tyrimo atsisakė.

Šaltinis: 15min.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e