Skubiosios medicinos klinika / Kauno klinikos: „medicinines kaukes nuo koronaviruso neapsaugo“

Naujausios žinios

Socialiniame tinkle kyla diskusijos dėl uždarose patalpose ir viešame transporte privalomų apsauginių kaukių. „Būkime vieningi“ skaitytoja pastebėjo labai įdomų socialinio tinklo Facebook įrašą, kuriame Skubiosios medicinos klinika / Kauno klinikos puslapyje skelbiama informacija privertė susimąstyti.
Skubiosios medicinos klinika / Kauno klinikos Facebook puslapyje išlikusi informacija dėl kovo mėnesį iš klinikų vagiamų medicininių kaukių:

„Asmenims, kurie pastarosiomis dienomis išvykdami iš mūsų klinikos kaip padėkos už suteiktą pagalbą ženklą slapta išsinešinėjo mūsų medicinines kaukes su visomis dėžutėmis, norime priminti, kad jos nuo koronaviruso neapsaugo. Netgi priešingai – daugybė mokslinių tyrimų rodo, kad panika ir stresas, kurio apimti pasielgiate taip neracionaliai, silpnina mūsų imunitetą bei didina organizmo imlumą infekcinėms ligoms“.

Kaukės nuo koronos viruso neapsaugo

Kyla klausimas. Jeigu medikai teigia, kad neapsaugo, tada kurių velnių žmonės yra verčiami jas nešioti? Už atsisakymą jas nešioti, žmonėms skiriamos milžiniškos baudos. Karštomis dienomis, kai termometro stulpelis perkopia 30 laipsnių karšio, autobusuose su kaukėmis būti tampa tikra kančia.

O gal Kauno klinikų medikai tiesiog sumelavo, vien tam, kad žmonės nevogtų kaukių? Bet verta paminėti ir tai, kad medikai atkreipė dėmesį į žiniasklaidos skleidžiamą paniką – „daugybė mokslinių tyrimų rodo, kad panika ir stresas, kurio apimti pasielgiate taip neracionaliai, silpnina mūsų imunitetą bei didina organizmo imlumą infekcinėms ligoms“.

Aplamai kyla klausimas: kam visa šita psichozė reikalinga?! Į tai turbūt galėtų atsakyti „15min“, „Delfi“ , „LRT“ ir kiti šią psichozę skleidžiantys „faktų tikrintojai“.

Ligita L.

Šaltinis: bukimevieningi.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e