Šokiruojantį A. Jagelavičiūtės išpuolį patyrę kaimynai paviešino vaizdo įrašą: „Košmaras tęsiasi 5 metus“

Naujausios žinios

„Šis košmaras tęsiasi jau penkerius metus“, – pareiškė žinomos stilistės Agnės Jagelavičiūtės kaimynas, kuris, nebeapsikentęs jos elgesio ir išpuolių, kreipėsi į policiją ir naujienų portalui lrytas.lt paviešino skandalingą vaizdo įrašą.

Su redakcija susisiekęs vyras pasakojo, kad garsios moters konfliktas su kaimynais dėl įvairių priežasčių trunka jau ne vienerius metus. Išplūdo necenzūriniais žodžiais Vaizdo įraše, kurį gavo lrytas.lt redakcija, užfiksuota, kaip A. Jagelavičiūtė  išplūdo kaimyną necenzūriniais žodžiais. Be to, užfiksuota, kaip garsi moteris pareiškia, jog ant kaimynų durų užrašė necenzūrinį žodį.

„Fotografuokite, va, aš parašiau… parašiau. Išsigimėli tu! Aš dešimt dienų buvau Nidoje, tu man nešei šiukšles! Tu išsigimėlis, išsigimėlis! Eik, rašyk pareiškimą, o aš buvau Nidoje su visa šeima, dal****be!“ – plūdosi A.Jagelavičiūtė, kurią bandė nuraminti jos asistentė. Įsiaudrinusi moteris nesustodama keikė kaimynus, nors ją tramdyti bandė ir atėjusi asistentė.

„Mano asistentė buvo čia. Beje, aš nesutinku, kad mane filmuotum, d***e. Aš dešimt dienų Nidoje, o tu man atnešei šiuškles. Tu ligonis, tu išsigimėlis, tu gyveni su motina penkiasdešimt metų. Jis mane terorizuoja, jis išsigimėlis! Jis terorizuoja visą namą, jo visi nekenčia, eik, rašyk, dešimt dienų Nidoje buvau. Supi**as ur**e. O tu, bobulka, irgi nesveika“, – lipdama laiptais su asistente į viršų vis plūdosi Agnė.

Vaizdo įraše girdėti, kaip moteris už kadro A.Jagelavičiūtei pasako, kad ši už savo žodžius atsakys. „Č…p tu b**į, supratai? Išsikraustysim už trijų mėnesių. Ir duchinkit kitus. Martynas Starkus sakė, kad jūs išsigimėliai“, – nenustojo Agnė (Lrytas.lt žinomis, keliautojas ir žurnalistas M.Starkus su šeima anksčiau yra gyvenęs bute, kurį dabar nuomojasi A.Jagelavičiūtė). „Ir dar… Pabandyk ant mano durų ką nors parašyti, supratai, urode?“ – šaukė A.Jagelavičiūtė, o tuo pat metu kaimynas nufilmavo keiksmažodžiais aprašinėtas jo duris.

Balkoną užpylė vandeniu A.Jagelavičiūtės kaimynas sutiko visą istoriją papasakoti lrytas.lt. Vaizdo įraše nufilmuotas konfliktas įvyko birželio 10-osios rytą. „Ji pradėjo daužytis. Aš sėdėjau namuose prie kompiuterio. Išbėgau ir spėjau pagriebti filmavimo kamerą, tik vėliau. Ji rėkė, kad nusamdys banditus, mane užmuš. Jei būčiau nufilmavęs šitą, būtų gal kitaip, tačiau nespėjau – mama viską girdėjo. Tai buvo antras grasinimas. Aš filmavimo kamerą esu pasidėjęs budinčiame režime“, – kalbėjo vyras.

Kaimynas papasakojo šio konflikto priešistorę. Jis pastebėjo mamos balkone tekantį vandenį. „Kaip Niagaros krioklys pasipylė vanduo. Apačioje buvę žmonės man sakė, kad gal vamzdžiai trūko. Aš iškart jiems pasakiau: „Ne, čia yra tokia dizainerė Jagelavičiūtė“. Ir tie žmonės iškart suprato, kas vyksta. Tai vyksta nuolat. Tiek vandens… Turi nešioti kibirus vandens ir pilti“.

Tačiau tai nesibaigė. Prieš tris dienas balkono palangės buvo apdrabstytos juodžemiu su trąšomis. „Vos atploviau tą palangę. Tačiau liko dėmės. Matyt, kažkokie chemikalai buvo. Dabar nudažėme“, – sakė jis. Namą paskelbė nerūkymo zona Konfliktai jau buvo aprimę pusmetį, tačiau neapsikentę rūkymo balkone kaimynai kreipėsi, kad jų namą paskelbtų nerūkymo zona. Gegužės 5 d. taip ir buvo padaryta, o tuomet, kaimyno žodžiais, prasidėjo įvairus kerštas.

„Dar vieną kartą žiūriu – tas jos sugyventinis eina. Dvigubai jaunesnis, liaudyje tokius vadiname Alfonsais. Jis stovi ir rūko, kad visas namas matytų, jog jam nusispjauti ant to statuso ir baudų. Aš jam pasakiau: „Vaikine, neturiu fotoaparato, bet tu įkliūsi vieną kartą“. Ir po to prasidėjo“.

Po pamokos –​ kerštas Kaimynas atskleidė, kas Agnę įsiutino šį kartą. Jam pabodo tokie konfliktai ir sako norėjęs jai duoti akivaizdžią pamoką. „Jūs spręskit, ar aš buvau teisus, ar ne. Galvoju, juk nepaimsiu tos žemės, nemesiu jai į trečią aukštą iš antro. Arba nepilsiu atgal vandens. Tad paėmiau keletą šiukšlelių ir numečiau jai po durimis ant kilimėlio. Atvirai prisipažįstu. Norėjau, kad ji suvoktų, jog negalima taip elgtis. Užtat ji taip rėkia vaizdo įraše“, – situaciją nupasakojo A.Jagelavičiūtės kaimynas. J


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


o duris Agnė aprašinėjo juodu žymekliu. „Vėliau, kai nufilmavau ir nuėjau skambinti policijai, ji prilaistė acetono. Dabar durys sugadintos. Policijai pasakiau, kad prašau 500 eurų už durų sugadinimą“, – pasipiktinęs kalbėjo kaimynas. Prisiminė pažintį Anot A.Jagelavičiūtės kaimyno, visos problemos prasidėjo 2016-aisiais, kai žinoma moteris išsinuomojo butą Vilniuje, Šermukšnių gatvėje –  virš kaimyno mamos buto.

„Kai jie atsikraustė, apie juos nieko nežinojau. Bet nauji žmonės, dar pagalvojau, kad bus geri kaimynai. Pradėjau laiptinėje su Mantu (M.Volkus – buvęs A.Jagelavičiūtės sutuoktinis – Red.) pokalbį, pasakiau, kad jų buto šeimininkas geras, inteligentiškas žmogus…“ – pirmą susitikimą apibūdino kaimynas. Tačiau viskas greitai išsivystė į konfliktą. „Iškart prasidėjo daužymaisi, balkonų apipylinėjimai, nuolatiniai drabstymaisi žemėmis. Visą laiką užlieja balkoną vandeniu – vos ne kriokliai bėga. Na, ir panašūs dalykai. Tai visiškai neadekvatus elgesys, visiškas nesiskaitymas“, – kalbėjo kaimynas.

Sulaukė grasinimų Kaimynas prisiminė konfliktą su buvusiu Agnės vyru verslininku M.Volkumi. Anot jo, 2017-ųjų sausio 1 dieną Mantas iš trečio aukšto metė eglę, kuri trenkėsi į mamos balkoną, visur pabiro spygliai. „Kaip tik buvau pas mamą. Stoviu ir žiūriu. O apačioje buvo išėjęs Mantas. Šiuo metu man 59 metai, o iš Volkaus išgirdau tokius žodžius: „Ach tu, seni, aš tavo žilą galvą sudaužysiu, galas tau“. Ir per visą gatvę šaukė, kad aš nesveikas, kad aš senis. Ir tada prasidėjo daužymaisi, visokių siurblių paleidimai penktą ryto“, – kalbėjo kaimynas. Anot jo, per visą laiką jis policijai parašė 12 pareiškimų.

Tačiau konfliktai nebuvo nufilmuoti, tad pareigūnams pritrūkdavo įrodymų. „Vieną kartą Volkus mane užpuolė laiptinėje: einant pro šalį griebė už rankos. Bet aš esu savanoris, apdovanotas savanorio kūrėjo medaliu. Dar ne esu tokių matęs – pasakiau, jam, kad trauktųsi į šoną. Parašiau pareiškimą policijai. Ir tik tada, kai man ant rankos buvo matyti mėlynė, policija skyrė jam rašytinį įspėjimą“, – kalbėjo A.Jagelavičiūtės kaimynas.

Vyras sako, kad šiuo metu neįmanoma įsiplieskusio konflikto išspręsti taikiai: „Vienintelė viltis, kad ji pasakė, jog išsikraustys po dviejų mėnesių. Bet aš netikiu. Buto šeimininkas ją už dyką įleidęs, neturi ji nieko nuomai. Manau, kad nieko nebus. Bet juk negalima taip elgtis su žmonėmis. Penkerius metus tęsiasi košmaras…“ 

Kreipėsi į policiją Kaip naujienų portalui lrytas.lt sakė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyresnysis specialistas Tomas Bražėnas, ketvirtadienį, 11 val. 40 min. trumpuoju numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Šermukšnių gatvėje skundžiamasi dėl kaimynų neadekvataus elgesio. Pareigūnų buvo prašoma sudrausminti kaimynę. Pranešėja teiks pareiškimą per e.policija. Vilniaus miesto 3-iojo policijos komisariato pareigūnai pradėjo tikslinti gautą informaciją.

Komentuoti atsisako Lrytas.lt bandė susisiekti su A.Jagelavičiūte, tačiau jos telefonas buvo išjungtas. Prisiskambinti pavyko stilistės asistentei Aistei Sarokienei. „Ji nieko nekomentuos, tuoj jums perskambins Agnės teisininkas“, – patikino A.Sarokienė. Naujienų portalui lrytas.lt pavyko susisiekti su A.Jagelavičiūtės advokatu Antanu Damuliu.

Moters interesams atstovaujantis teisinininkas apie konfliktą žinojo, tačiau daugiau detalių nepateikė. „Tai yra konfliktas tarp dviejų privačių fizinių asmenų. Kas įvyko, tiksliai įvardyti negaliu, buvo jų nesusikalbėjimas. Už kitą asmenį atsakyti negaliu, nes mano klientė yra Agnė Jagelavičiūtė“, – sakė A.Damulis.

Šaltinis: lrytas.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e