“Sostų karų“ žvaigždė yra laimingai vedęs, o taip atrodo poros vaikai

Naujausios žinios

Aktorius Peter Dinklage susilaukė neįtikėtinos šlovės už Tyrion Lannister vaidmenį seriale “Sostų karai“. Vyrui pavyko ne tik daug pasiekti aktorystėje, bet ir sukurti nuostabią šeimą. Štai kaip atrodo Peter žmona ir vaikai.

Peter Hayden Dinklage gimė 1969 m. birželio 11 dieną mažame JAV miestelyje. Vyro mama buvo mokytoja, o tėvas – draudimo agentas. Peter gimė su achondroplazija (dabar jo ūgis 1,32m) ir labai skyrėsi nuo savo bendraamžių. Visgi dalyvavimai įvairiuose mokyklos spektakliuose leido pamiršti visas problemas. Baigęs vidurinę mokyklą, Peter nusprendė tapti profesionaliu aktoriumi, o tada ir prasidėjo didžiausi sunkumai. Jam buvo siūlomi įvairūs vaidmenys, tačiau Peter beveik viską atmesdavo. Jis norėjo tapti rimtu aktoriumi, o ne klounu.

Pirmąjį rimtą vaidmenį Peter gavo 1995 m. filme “Living in Oblivion“, o tikrasis proveržis karjeroje įvyko 2003 metais, kai vyras suvaidino filme “Stoties agentas“. Po sėkmės šiame filme, Dinklage tapo pakankamai paklausus aktorius, tačiau, žinoma, didžiausios pripažinimo sulaukė už vaidmenį “Sostų karuose“. Atrodė, kad Tyrion personažas buvo specialiai sukurtas Peter.

Sėkmė, pripažinimas, populiarumas ir pinigai – visa tai vyrui davė “Sostų karai“. Už kiekvieną epizodą Peter gaudavo po pusę milijono dolerių ir laimėjo “Emmy“, bei “Auksinio gaublio“ apdovanojimus už antraplanio aktoriaus vaidmenį. Dabar jis filmuojasi keliuose projektuose vienu metu. Kai Peter karjera įsibėgėjo, pagerėjo ir jo asmeninis gyvenimas. 90-ųjų pabaigoje vyras susipažino su režisiere Erica Schmidt. Kelis metus Peter ir Erica tvirtino, kad jie tik draugai, tačiau 2005 metais iškėlė savo vestuves.

Peter ir Erica susituokę jau 15 metų ir dažnai kartu pasirodo įvairiuose renginiuose, tačiau stengiasi savo vaikus paslėpti nuo viešumo. Devynmetę dukrą ir trimetį sūnų galima pamatyti tik iš paparacių nuotraukų. Peter yra labai rūpestingas tėvas ir stengiasi visą laisvalaikį praleisti kartu su savo vaikais.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e