Štai kur tikra draugystė! Susipažinkite: trys draugės, kurios kartu jau 100 metų. Linkime visiems to.

Naujausios žinios

Štai kur tikra draugystė!

1919 metais Oberno mieste, Meino valstijoje, gimė trys mergaitės, vardu Doroti. Jos ėjo į vieną mokyklą, baigė ją. O po 100 metų švenčia savo draugystės jubiliejų.

Doroti Bjukenen, Doroti Kern ir Doroti Miurei tebegyvena Oberne, dvi iš jų tuose pačiuose namuose, kurie priklausė jų tėvams. Senos draugės pergyveno savo bendraklasius, vyrus, brolius ir seseris.

„Aš tiktai vaikas. Aš nesijaučiu kitaip, nei 16 metų“,- sako Doroti Kern.
Ji baigė Beitso koledžą, dirbo reportere studentų laikraštyje, o paskui žurnale Lewiston Sun Journal. Ten ji ir sutiko savo vyrą. Doroti Kern mėgsta knygas ir visada norėjo jas rašyti, bet vietoj to rašė dienoraščius, kuriuos jos vaikai išsaugojo daugelį metų.
Doroti Bjukenen lankė verslo koledžą ir dirbo vykdančiąja sekretore Amerikos Raudonajame Kryžiuje II-ojo Pasaulinio karo metu.

Ji pamena teletaipo, skaičiuojančio karo nuostolius, garsą.
Doroti Miurei visada patiko bendrauti, ir ji iki šiol mėgaujasi šeimyniniais vakarėliais. Kai jai sukako 100 metų, meras padovanojo jai Oberno miesto raktus.

„1930-ųjų pradžioje buvo sunkūs laikai, bet mes susidorojome…Mes negalėjome išleisti daug, štai ir viskas. Todėl mes ir išgyvenome.“
Kai trys moterys susirenka kartu, visada užduoda viena kitai tą patį klausimą: „Kaip tu jautiesi?“ Ir atsakymas visada vienas: „Gerai!“
„Aš neturiu skausmų. Aš vairuoju mašiną. Aš viską darau kaip visada“,- sako Miurei, o jos draugės stebisi, kodėl ji iki šiol už vairo.

Bjukenen ir Kern sako, kad vairavimo atsisakymas buvo vienas sunkiausių dalykų, kuriuos joms teko daryti. Tai reiškia nepriklausomybės praradimą, ir niekas nenori būti našta savo šeimoms.

Doroti Kern stebisi, kaip greitai praėjo laikas.

„Laikas niekada nesulėtėja“.

Jos dalijasi svarbiausia gyvenimo paslaptimi: priimti žmones tokius, kokie jie yra.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


„Todėl kad visi nevienodi. Ne visi tokie, kaip aš ar tu.“

Jos kviečia žmones mylėti vienas kitą, na galų gale šunį ar katę.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

O jūs ar turite tokių draugų? Pasidalinkite.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e