Tenisas lauke su žiūrovu apkarto visiems: teks susimokėti bent po 250 eurų

Naujausios žinios

Domantas Kairys pasidalino savo feisbuko paskyroje, kad teko nuryti karčią piliulę už tai, kad lauke žaidė tenisą. Policija skyrė nemažą baudą už karantino taisyklių pažeidimą ne tik jam ir draugui, bet ir vyrui, kuris laukė eilėje prisijungti, ir prisėdusiam žiūrovui.

„Vakar su draugu ėjome pažaisti lauko tenisą, mums bežaidžiant prisijungė dar vienas vyras. Ir netrukus prisistatė policija ir be jokių įspėjimų kirto per kišenę. Argumentai, kad laikėmės atstumo ir siekėm palaikyti gera fizinę savijautą nepadėjo. Bauda kiekvienam nuo 500 iki 1500 eur. Jeigu sumoki per 10 dienų, bauda 250eur. Bauda gavo ir žiūrovas atėjęs pasilabinti.

Taigi noriu perspėti visus sportininkus, tenisininkus, futbolininkus, krepšininkus, kad baudžia be jokių pasiteisinimų ir įspėjimų, į sąžinę neprisibelsi, jeigu noriu, sakė, galiu skambinti Skverneliui. Užskambinusiems kaimynams linkėjimai, galit pasidžiaugti savimi, dabar jūsų laikas. Saugokite ne tik sveikatą, bet ir piniginę. Vakarykštė teniso partija atsistojo 1000 eur. Tenisas tikrai aristokratų sportas“ – pasakojo jis apie Rusnėje nutikusį įvykį.

Policijos departamento prie VRM Komunikacijos skyriaus vedėjas Ramūnas Matonis „Delfi“ sakė, kad Tauragės apskrities policija gavo pranešimą iš asmens, kad yra nesilaikoma karantino.

„Ta sporto aikštelė, kuri yra savivaldybės, buvo aptverta STOP juosta ir tai jau yra savaime suprantamas ženklas ten neiti. Tačiau tie piliečiai juostą nuplėšė ir nuėjo žaisti teniso, todėl atvykę pareigūnai surašė protokolus“, – komentavo jis.

DELFI primena, kad Vyriausybė nutarė, jog karantinas pratęsiamas iki balandžio 27 dienos, bei apsisprendė Velykų šventinį savaitgalį riboti gyventojų patekimą į visus šalies miestus. Vyriausybės priimtame nutarime numatoma, kad nuo balandžio 10 dienos 20 valandos iki balandžio 13 dienos 20 valandos bus ribojamas asmenų atvykimas į ne savo gyvenamosios savivaldybės miestus ir miestelius.

Išimtys bus taikomos dėl artimųjų giminaičių mirties, sunkios ligos ar nelaimės, dėl darbo, kai darbo vieta yra kitoje savivaldybėje, ar dėl būtinosios medicinos pagalbos suteikimo. Taip pat pranešama, kad ribojimas nenumatomas ir asmenims, kurie kitoje nei savo savivaldybėje turi nekilnojamojo turto, kuris priklauso jiems nuosavybės teise. Karantino laikotarpiu šalies piliečiams draudžiama išvykti iš šalies, uždarytos parduotuvės (išskyrus maisto ir vaistines) bei kavinės.

Taip pat draudžiami žmonių susibūrimai, neveikia šalies švietimo, ugdymo įstaigos, gyventojams rekomenduojama dirbti iš namų. Jei būtina išeiti iš namų, rekomenduojama (nuo balandžio 10 d. privaloma) dėvėti kaukes arba respiratorius arba kitas nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. Taip pat draudžiama asmenims parkuose ir kitose atvirose viešosiose vietose lankytis ir būti didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis. Taip pat reikalaujama laikytis saugaus kontakto, prekybos ir paslaugų vietose lankytis po vieną šeimos narį. Seimas praėjusią savaitę pritarė siūlymui didinti baudas už privalomojo karantino nesilaikymą. Baudos bus padidintos iki 6 tūkst. eurų.

Šaltinis: Delfi.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e