Tėtis Nufotografavo Savo Dukrą. Tai, Kas Nutiko Vėliau, Šokiravo Pasaulį

Naujausios žinios

Fotografuoti savo vaikus tapo neatsiejama nuo kasdienybės. Tėvai stengiasi visais įmanomais rakursais fotografuoti savo atžalas, kad vėliau iš nuotraukų sukurtų albumus arba nuotraukomis dalintųsi su draugais internete.

Vis dėlto tai, kas įvyko vienos šeimos gyvenime, sukrėtė visą pasaulį.

Atsakingas ir dukrelę mylintis tėtis nusprendė nufotografuoti mergaitę ypatingoje vietovėje prie jūros, kur jiedu leido atostogas. Darydamas nuotrauką jis net nesusimąstė, kad ji sulauks tokio dėmesio.

Viskas nutiko tada, kai vyras su mergaite grįžo iš atostogų ir peržiūrėjo padarytas nuotraukas. Vienoje jų jis pamatė, kad už mergaitės kažkas stovi. Priartinęs nuotrauką jis aiškiai pastebėjo kito žmogaus siluetą.

„Kai dariau nuotrauką, už mergaitės nieko nebuvo. Mačiau tik jūrą. Vėliau, peržvelgdamas nuotraukas pastebėjau kažką, kas man priminė kito žmogaus ar skeleto siluetą.

Žinau, kad toje vietoje, kurioje lankėmės, kadaise buvo apleistos kapinės. Niekada nebūčiau patikėjęs, kad paprasta dukrytės nuotrauka sukels šitiek klausimų. Aš tikrai nenaudojau jokių specialių filtrų ar nuotraukų redagavimo programų“, – kalbėjo vyras.

Kai jis feisbuke pasidalijo šia nuotrauka, ji sulaukė daugybės reakcijų. Socialinių tinklų vartotojai negalėjo patikėti tuo, ką mato. Visi kone sutartinai tvirtino, kad nuotraukoje slepiasi tam tikros mistinės detalės.

Ar ir jums atrodo, kad ši nuotrauka – ypatinga? Įsižiūrėkite iš arčiau ir išsakykite savo nuomonę.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapįTikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e