Tėvai savo dukrą laikė per daug gražia, todėl neleisdavo vienos į lauką. O dabar sulaukusi 31-erių ji atrodo štai taip

Naujausios žinios

Išskirtinės išvaizdos rusė praktiškai niekada nepalikdavo namų. Jos tėvai taip jaudinosi, kad mergaitei gali kas nors nutikti, todėl ji niekur neidavo be tėvų priežiūros.

Jei tikėsime merginos pasakojimais, tai visas jos grožis yra natūralus. Jai niekada nebuvo atlikta jokia plastinė operacija. Tiesa, toks grožio puoselėjimas tikrai nebuvo lengvas. Mergina nuolat gyveno auksiniame narvelyje, kurį prižiūrėjo tėvai.

Dabar Angelicai Kenovai 31-eri, tačiau mama vis dar padeda renkantis drabužius. Tėvai teigia, kad prie moterų nuolat visur priekabiaujama, todėl norėjo ją apsaugoti. Angelicos tėvai paprasčiausiai bijojo ją išleisti iš namų.

Angelica Kenova praktiškai niekada nepalikdavo namų. Jei reikėdavo kur nors išeiti, jai kompaniją palaikydavo tėvai arba pasamdytas apsauginis. Tėvai savo dukrą laiko tokia gražia, kad norėjo ją apsaugoti išskirtiniu būdu. Pažiūrėjus į merginos išvaizdą, galima teigti vieną dalyką – ji gyva barbė.

Kai mergaitei buvo šešeri, jai buvo pasamdytas asmeninis treneris. Jis ne tik stengėsi padailinti Angelicos formas, bet ir sudarydavo specialius mitybos planus.

“Mane tėvai visada mokė būti princese ir niekada neleido man išeiti iš jų namų. Aš ne tik nuotraukose, bet ir gyvenime atrodau kaip gyva lėlė“ – pasakoja Angelica.

Į pasimatymus mergina eidavo tik su mamos palyda. Tai šiek tiek ironiška, nes mergina nuolat demonstruoja savo apnuogintą kūną.

“Galbūt aš esu kiek stambesnė, nei kitos gyvos barbės, tačiau esu nusistačiusi prieš plastines operacijas. Aš juk ir taip graži“ – sako Angelica.

Angelica Kenova nepyksta ant savo tėvų, kad didžiąją gyvenimo dalį buvo įkalinta namuose. Ji tiki, kad tėvai turi daugiau gyvenimiškos patirties ir norėjo ją apsaugoti.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį



TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e