„The Roop“ vėl užkariauja Europą: Lietuvai jau dabar pranašauja laimėjimą, klipą peržiūrėjo milijonas

Naujausios žinios

Dėl koronaviruso grėsmės praėjusių metų „Eurovizija“ Nyderlanduose, deja, neįvyko. Ne vienam šio dainų konkurso gerbėjui liūdna ir dėl to, kad tuomet lietuviai su daina „On Fire“ buvo įvardijami kaip realūs pretendentai laimėti pirmąją vietą. Tiesa, net ir susiklosčius tokiai situacijai grupė „The Roop“ padarė tai, kas beveik neįmanoma – pristatė naują hitu pretenduojantį tapti kūrinį, kurį klausytojai džiugiai sutiko ir gimtinėje, ir už jos ribų.

Lažybininkai pranašauja pirmą vietą Viena populiariausių Lietuvos grupių tituluojama „The Roop“ po metų pertraukos pristatė naują singlą „Discoteque“.

Su šia daina grupė žengia į šių metų nacionalinę „Eurovizijos“ atranką, kurioje jau dabar muzikantams pranašaujama pergalė.

Įdomu tai, kad dar net neįveikus šio pirmojo žingsnelio – nacionalinės atrankos – Europa jau dabar Lietuvą ir „The Roop“ mato kaip galimus didžiosios „Eurovizijos“ nugalėtojus.

Naujausios eurovisionworld.com lažybininkų prognozės rodo, kad mūsų šalis su daina „Discoteque“ jau yra laikomi šio konkurso favoritais.

Žinoma, verta pabrėžti, kad tai kol kas yra preliminarūs „Eurovizijos“ entuziastų spėjimai, kadangi dalis konkurso dalyvių dar neturi išsirinkę savo atstovų, tad situacija dar gali stipriai keistis.

Visgi, palaikymo „The Roop“ tikrai netrūksta. Naujasis jų singlas vos per dvi dienas peržiūrėtas virš milijono kartų, o savo reakcijas į jį gerbėjai viešina iš viso pasaulio.

Beveik visi reakcijos vaizdo įrašus sukūrę internautai neslėpė, kad juos neramina vienas ir tas pats klausimas – kodėl praėjusių metų favoritai dar turi kovoti dėl galimybės atstovauti Lietuvai šiemet?

Daug dėmesio ir vėl sulaukusi lietuvių grupė neslėpė, kad toks sujudimas jiems be galo malonus ir jie tai labai vertina.

„Mes jaučiamės apsvaigę nuo visko, kas dedasi. Wow! Jūsų palaikymas ir žinutės užtvindė mus. Norisi tiek daug pasakyti, bet esame be žodžių. Šią dieną dar reikia patylėti ir ramiai viduje pasidžiaugti šia akimirka. Ačiū!“ – instagrame dėkojo grupės „The Roop“ nariai.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Šaltinis: delfi.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e