Trys rusų gydytojai kurie gydė žmones nuo COVID-19 iškrito pro langus

Naujausios žinios

Rusijos vakariniame Voronežo regione greitosios medicinos pagalbos medikas Александр Шулепов balandžio 22 d. socialiniame tinkle skundėsi dėl vaistų trūkumo ir dėl priverstinio darbo nepaisant teigiamo COVID-19 testo, rašo buzzfeednews.com

Po dešimties dienų paslaptingomis aplinkybėmis jis iškrito pro ligoninės langą, praneša vietos žiniasklaida, todėl jis tapo trečiuoju Rusijos gydytoju, mirusiu per pastarąsias 10 dienų kuris gydė koronaviruso sergančius ligonius.


Remiantis pranešimais, Шулепов buvo paguldytas į ligoninę balandžio 22 d., gavus teigiamą COVID-19 tyrimo rezultatą, tačiau po antroji tyrimo, neigiamo rezultato, turėjo būti išleistas.


Išleidimo dieną Шулепов ir jo kolega Косякин paskelbė vaizdo įrašą, kuriame jie skundėsi, kad jų viršininkai verčia Шулепов ir jo kolegas tęsti darbus, net ir gavus teigiamą testo rezultatą.


Po trijų dienų Шулепов atsisakė savo pareiškimo, kitame vaizdo įraše sakydamas, kad pirmasis vaizdo įrašas buvo klaidingas ir padarytas veikiant emocijoms. Tačiau jis vis tiek iškrito pro langą.


Шулепов yra trečiasis gydytojas Rusijoje, kuris paslaptingomis aplinkybėmis per pastarąsias 10 dienų iškrito pro langą.


Penktadienį Sibiro mieste Krasnojarske, karo veteranų ligoninės vyriausioji gydytoja Елена Непомнящая mirė nuo sužeidimų, patirtų nukritus pro savo kabineto langą, kuris randasi penktame aukšte. Incidentas įvyko balandžio 25 d.


Anot vietinio Krasnojarsko televizijos kanalo, 47-erių Елена Непомнящая baigė telefoninį pokalbį su regiono sveikatos ministru dėl vienos, iš jos ligoninės pastatų, pavertimo ligonine, kurioje būtų gydomi pacientai nuo koronaviruso. Buvo pranešta, kad Елена Непомнящая kategoriškai prieštaravo šiai idėjai. Tačiau ji taip pat skundėsi valdžios institucijoms dėl to, kad jai ir jos darbuotojams trūksta asmeninių apsaugos priemonių. Iškart po šio telefono pokalbio ji iššoko pro langą.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Dieną anksčiau, balandžio 24 d., 48 metų Наталья Лебедева greitosios medicinos pagalbos centro „Zvezdnoje“ netoli Maskvos, vadovė, mirė „dėl nelaimingo atsitikimo“, praneša Maskvos ligoninė.


REN TV  žinios ir laikraštis „Moskovsky Komsomolets“, cituodami Лебедева kolegas, teigė, kad ji iškrito pro langą ir galbūt nusižudė, apkaltinta savo viršininkų tuo, kad ji užkrėtė kelis savo kolegas koronavirusu.

Po to, kai balandžio mėn. viduryje, Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas paskelbė, kad koronaviruso padėtis yra visiškai kontroliuojama, protrūkis privertė jį ir regioninę valdžią taikyti giežtas socialinio atstumo priemones.


Kai kurie stebėtojai teigia, kad Rusijos valdžia gali sumažinti nuo koronaviruso ir mirštamumo nuo COVID-19 skaičių, dėl mažo kiekio testavimo.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e