Visi galvojo, kad oligarcho žmona pasidarė daug plastinių operacijų, kol nepamatė jos vaikų

Naujausios žinios

Šios moters išvaizda tokia nepriekaištinga, kad socialinių tinklų naudotojai nuolat ginčijasi, ar Ksenia Tsaritsina yra pasidariusi plastinių operacijų. Žurnalistai ir gerbėjai negali patvirtinti fakto, kad ji yra jas pasidariusi, nors daugelis tuo neabejoja.

Ksenia gimė 1992 metais Omsko mieste. Moteris nuo pat vaikystės užsiiminėjo plaukimu, choreografija ir tinkliniu, bei lankė prestižinę mokyklą. Vėliau mergina nusprendė persikelti gyventi į Maskvą. Čia ji įstojo į universitetą, o pinigus uždirbdavo būdama modeliu. Viename iš renginių moteris sutiko ir savo būsimą vyrą Aleksey Shapovalov.

Ksenia greitai susilaukė dėmesio iš šio vyro ir pradėjo gauti brangias dovanas.

Per šešis metus pora susilaukė dviejų vaikų – sūnaus Michailo ir dukros Evos. Ksenia ir Aleksey susituokė 2017 metais. Deimantinis žiedas, prabangi šventė, nuostabaus grožio suknelė – apie tokias vestuves svajoja daugelis moterų. Šios vestuvės buvo tokios įspūdingos, kad apie jas dar ilgai visi kalbėjo.

Ksenia taip pat yra laimėjusi ištekėjusių moterų miss konkursą 2018 metais.

Instagram paskyroje moteris mielai rodo savo prabangų gyvenimą – nuostabi Dubajaus architektūra, prabangūs automobiliai ir vardiniai drabužiai.

Daugiau nei 500 tūkstančių žmonių seka moters paskyrą ir žavisi jos grožiu. Tiesa, ne visi komentarai būna tik teigiami. Kai kurie žmonės šlykštisi jos pasipūtimu ir “dirbtine“ išvaizda.

Visuomenė nuolat bando rasti įrodymų, kad Ksenia pasidarė plastinių operacijų. Jokių jos vaikystės nuotraukų nėra, todėl galima tik spėlioti.

Moters didelė krūtinė ir tobula nosis kelia visiems daugiausiai klausimų, tačiau Ksenia teigia, kad niekada nesikreipė į chirurgus. Jei tai tiesa, tai dviejų vaikų mama atrodo tobulai.

Gimus vaikams, Ksenia nustojo orientuotis į lieknumą ir dabar stengiasi turėti kuo sportiškesnį kūną. Savo Instagram paskyroje Ksenia dalijasi įvairias sporto patarimais.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Žiūrint į šiuos nuostabaus grožio vaikus, kyla klausima: “Tai ar ji tikrai pasidarė operacijas?“. Juk vaikai akivaizdžiai paveldėjo mamos bruožus ir yra labai gražūs.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e