Vyras net 16 kartų skundė žmones be kaukių parkuose ir stebisi policijos reakcija

Naujausios žinios

Pakaunėje gyvenantis Gediminas Kontrimas dažnai išeina pasivaikščioti į Kačerginės miško parką ir nuolat mato besibūriuojančius žmones be kaukių. Vyras apie tai praneša policijos pareigūnams, tačiau jokios reakcijos esą nesulaukia. 

„Parke pažymėtos trasos, įrengtos poilsiavietės, todėl kartais susirenka dešimtys žmonių, dalis jų – be kaukių“, – pasakojo G.Kontrimas.

Kartais pasilenkdamas su pramogautojas jis prašo užsidėti kaukes arba atsitraukti saugiu atstumu, tačiau dažniausiai niekas net nereaguoja.

Vyras nuo karantino pradžios jau 16 kartų pranešė policijos pareigūnams apie pastebėtus žmones be kaukių ir susibūrimus.

Puse atvejų jam paskambinę pareigūnai iškart pareiškė neturintys pajėgumų ir negalintys patikrinti informacijos. Kitais atvejais patruliai neva nerado pažeidėjų.

„Vienas telefonu paskambinęs pareigūnas prašė nusiraminti, nemeluoti ir negaišinti“, – stebėjosi G.Kontrimas.

Galbūt miške be kaukių vaikščiojantys žmonės nėra didžiausia problema?

„Nustatyti reikalavimai ir jų reikia laikytis. Jie be kaukių vaikšto ne miške, o susibūrimų vietose šalia vienas kito. Tai privalomi reikalavimai be jokių interpretacijų. Visa tai labai rimta“, – griežtai nukirto G.Kontrimas.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė priminė, kad pareigūnų reakcija į pranešimus priklauso nuo įvykio kategorijos.

„Suprantama, kad pareigūnai pirmiausia reaguoja į aukščiausios kategorijos pranešimus“, – aiškino  O.Vaitkevičienė. Kaukių nedėvėjimas jai tikrai nepriklauso.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Pasak komisariato atstovės, pareigūnai net negavę pranešimų lankosi galimose žmonių susibūrimo vietoje ir per garsiakalbį primena gyventojams pagrindinius karantino reikalavimus.

Pranešimų apie pažeidimus gerokai daugiau buvo pirmojo karantino metu pavasarį.

„Antrojo karantino pradžioje būta daug pranešimų dėl izoliacijos nesilaikymo, tačiau ir susirgimų tuo metu buvo gerokai daugiau negu pavasarį“, – kalbėjo O.Vaitkevičienė.

Kauniečių aktyvumas įprastai padidėja savaitgaliais, kai žmonės naudojasi proga pasimėgauti žiemos pramogomis.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e