Vyras puošiasi sijonais, bet tai neturi nieko bendro su netradicine orientacija: geriausia stiliaus patarėja tapo žmona

Naujausios žinios

Daugelis žmonių vis dar yra įsitikinę, kad drabužiai turi „lytį“. Visuomenėje įprasta manyti, jog vieni rūbai tinka moterims, kiti – vyrams, didžioji dauguma parduotuvių taip pat suskirstytos atskirais skyriais, skirtais moterims bei vyrams. Tačiau yra žmonių, kurie nori būti laisvi nuo stereotipų, taisyklių ir suvaržymų. Vienas tokių pavyzdžių – Markas Bryanas.

Amerikietis, šiuo metu gyvenantis Vokietijoje, dirba inžinieriumi ir gyvena įprastą gyvenimą. Tik atrodo daugeliui neįprastai. Nes kasdien bando paneigti stereotipus, primetamus vyrams.

Einamas į darbą, miestą ar parduotuvę, M. Bryanas puošiasi sijonu ir aukštakulnias. Net ir namie jis stengiasi rengtis neįprastai.

„Atrodau kitaip, nes galiu sau tai leisti. Noriu būti kitoks. Visą laiką žavėjausi moterimis su sijonais ir aukštakulniais. Tai darau ne dėl seksualumo. Man drabužiai nėra nei vyriški, nei moteriški. Sijonas – labai patogus rūbas. Jį paprasta derinti su švarkais, megztiniais. Būtent todėl renkuosi sijoną, o ne suknelę. Drabužių deriniai leidžia man eksperimentuoti. Nuo galvos iki juosmens renkuosi vyrišką įvaizdį, nuo liemens iki kojų pirštų – tokį, kokio man norisi“, – portalui Boredpanda.com sakė M. Bryanas.

Vyras sako, kad jo pasirinkimus įkvepia tai, kad derinant vyriškus ir moteriškus drabužius atsiranda daugiau galimybių: „Vyrai gali keisti tik kostiuminių kelnių spalvas. Sijonai siuvami ryškesnių spalvų, įvairesnių medžiagų, piešinių. Tas pats ir su batais. Moteriška avalynė yra gerokai įvairesnė. Man tai tik drabužiai, tik būdas išsiskirti iš minios. Avėdamas aukštakulnius jaučiuosi ne tik aukštesnis, bet ir stipresnis vidumi, labiau savimi pasitikintis“.
Markas tikina, kad toks jo pomėgis neturi nieko bendro su netradicine orientacija. Vyras yra laimingai vedęs jau 11 metų, o jo žmona ji besąlygiškai palaiko.

„Ji padeda patarimais, kaip derinti drabužius, kas man labiau tinka. Mano duktė kartais juokauja, kad mielai pasiskolintų vienus ar kitus batelius“, – pasakoja M. Bryanas.

Šaltinis: delfi.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e