Šokiravo internautus: socialinių tinklų žvaigždė Bieliauskaitė nusiskuto antakius

Naujausios žinios

Viena populiariausių Lietuvos nuomonės formuotojų bei vaizdo įrašų „YouTube“ platformoje kūrėja Gerda Bieliauskaitė nusiskuto savo antakius. Taip ji padarė norėdama gauti daugiau dėmesio bei išbandyti naujas formas. Skusdamasi antakius, mergina save vis ramino, kad jie greitai atgaus ir viskas bus gerai.

Ne kartą papuolusi į skandalingus įvykius Gerda nepraleido progos ir šiandien. Mergina pasiryžo itin provokuojančiam poelgiui. Tikriausiai dėl to jos sekėjai be galo ją palaiko, nes su savo žiūrovais yra visada atvira ir nevynioja vatos be reikalo. Šitaip ji ir išpopuliarėjo, kuomet jos gyvenime prasidėjo įvairūs nutikimai ir skandalai, šiandien daugelį iš jų galima rasti atvirai internete.


Visą procesą kaip ji skuto savo antakius patalpino į internetą. Vaizdo įrašo pradžioje matosi, kad Gerda be galo jaudinasi ir bijo tai kas dabar nutiks. Ne kartą save ramina ir bando atsipalaiduoti. Iš pradžių antakiai buvo nuvalyti, kad ant jų neliktų dažų likučių, o po to iš lėto pradedami skusti naudojant vienkartinį skutimosi peiliuką.

Nuotr. iš YouTube vaizdo įrašo

„O Dieve, ar aš rimtai darau tai su savo gyvenimu?“,- įspūdžiais dalinasi Gerda.

Visam šiam ypatingam procesui įsibėgus, mergina niekaip negalėjo sustoti kartoti „Oh my God“ (liet. Dieve mano).

Nuotr. iš YouTube vaizdo įrašo

Nusiskutus abu antakius ir pamačius save veidrodyje Gerda išsigando ir negalėjo patikėti tuo ką padarė. Save lygino su labai žinomu Amerikos „Jeffree Stars Cosmetics“ įkūrėju bei taip pat vaizdo įrašų kūrėju „YouTube“ platformoje – Jeffree Star, kuris taip pat skutasi antakius.

Lietuvos Youtuberė Gerda Bieliauskaitė ir Jeffree Star

Sekančią dieną, Gerda įsikėlė į savo Instagram profilį nuotrauka, kurioje vietoj antakių užsirašiusi „Sad Bit*h“(liet. Liūdna kalė).

Visą vaizdo įrašą galite pamatyti čia:


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e