Radio Free Asia (RFA) praneša, kad žmonės iš Uhano kur prasidėjo koronaviruso pandemija, girdėjo riksmus, sklindančius iš krematoriumo krosnių. Kai kurie ligoninėse gydyti žmonės tvirtina, kad jie matė, kaip darbuotojai, dar gyvus koronaviruso pacientus dėjo į palaikams skirtus maišus, rašo daugiau nei 4 milijonus „Facebook“ sekėjų turintis naujienų portalas breitbart.com.
*Dėmesio! Straipsnyje naudojama nepatvirtinta informacija.
RFA pažymi, kad ji dar negali savarankiškai patvirtinti šių gandų, tačiau yra daugybė žmonių žodinių faktų, apie tai. Žmonės sako, kad perpildytuose Uhano ligoninėse palikdami vietos naujiems pacientams, medicinos personalas pasirinko vyresnio amžiaus pacientus, kurie rečiau išgyvens infekciją ir pasiuntė juos į deginimo krosnis, nors jie buvo ne tik gyvi, bet ir sąmoningi.
RFA nurodė šaltinį, „artimas laidojimo pramonei“. Žmogus prisistatė transliuotojui kaip Ma. Jis teigia girdėjęs iš krematoriumo darbuotojų, kad deginimui skirti „krepšiai“ rėkė ir judėjo. Kai kurie net visa tai įrašė į telefoną ir kai kur šie vaizdo įrašai ankščiau ar vėliau pasirodys.
Tačiau šiuo metu yra tik žodiniai įrodymai. Pavyzdžiui, vaizdo įrašas, pagyvenusios moters, kuri buvo gydoma Uhano ligoninėje. Ji kalba, kad mačiusi, kaip ligoninės darbuotojai sukišo į maišą dar gyvą jauną vaikiną, nes jis buvo nepagydomas.
Taip pat vasarį socialiniuose tinkluose pasklido kitos moters vaizdo įrašas. Ji taip pat buvo gydoma Uhano ligoninėje, o šalia gulėjo pacientė, kurią esančią gyva sukišo į maišą. Ir ji nebuvo komoje – rankos ir kojos vis dar judėjo. Nepaisant to, ji vis riek buvo įdėta į plastikinį maišą.
Taivano leidinys Taiwan News nustatė dar vieno vaizdo įrašo kilmę, atsiradusio Kinijos jaunimo opozicijos grupėje. Vaizdo įraše moteris tikina, kad šalia jos „esantis vyras buvo silpnas, bet vis tiek dar kvėpavo, kai medicinos darbuotojai surišo galvą, o tada rankas ir kojas, kurios dar judėjo“. Ir tada jį įdėjo į maišą.
Moteris skeptiškai vertina patį „gydymą“, nes gydytojai neturi nieko, ką pasiūlyti pacientams, išskyrus deguonį. Vyresnio amžiaus pacientai buvo gydomi ypač blogai: ligoninėse jie buvo gydomi „kaip negyvi šunys“.
Kinijos komunistų partija teigia, kad nuo antradienio ji užfiksavo 82 718 koronaviruso atvejus visoje šalyje ir 3335 mirties atvejus. Didžioji jų dalis mirčių 3212 atvejai, užregistruoti Uhano provincijoje. Uhanas yra Hubėjaus provincijos sostinė.
Nepaisant to, daugybė šaltinių, įskaitant šaltinius Uhane, nesutinka su šia ataskaita ir, jų skaičiavimais, vien Uhano mieste mirčių skaičius yra bent 10 kartų didesnis už oficialių mirčių skaičių visoje šalyje.
Taigi, kai Uhano laidojimo namai buvo atidaryti kelioms dienoms, kad pelenai būtų atiduoti artimiesiems, kiekvienas krematoriumas per dieną išduodavo, bent 5000 palaikų rinkinius. Iš viso Uhane yra septyni krematoriumai.
Ir be to, į buvo vežami dažniausiai iš ligoninių žmonės, o daugelis mirė, kur uždaryti savo namuose, o jų kūnai neaišku. Nepaisant to, dabar, remiantis tuo, kas vyksta JAV ir Europoje, galima sulyginti statistika, žmonių mirtingumas galimai 10 kartų didesnis nei miršta klinikose. Todėl skaičių 5000 x7 krematoriumai = 35000, reikia padauginti iš mažiausiai dar 10.
Tačiau net šis baisiausias skaičius, greičiausiai, neatspindi tiesos. Taigi buvo užfiksuota keletas atvejų, kai žmonės gaudavo urnas su pelenais, kuriose buvo daiktų, kurie tikrai nepriklausė jų artimiesiems.
Uhano gyventoja vadu Li teigė, kad urnoje, kuriame buvo motinos pelenai, kuriuos jai atidavė, ji rado užsegimą iš vyriškų kelnių diržo. Honkongo rajono gyventojas teigė, kad urnoje su savo tėvo vardu rado keraminių protezų likučius, nors tėvas tokių implantų neturėjo.
Taigi, kokie, kieno ten pelenai, niekas ten tiksliai ir nežino. Tačiau, žinomas tikrai, bet vienas atvejis, dėl didelių apkrovų, sugedo vienas deginimo
įrenginių, todėl kiti krematoriumai pradėjo kūrenti kelis kūnus krosnyse.
Straipsnio šaltinis bei autorius: breitbart.com, paranormal.lt