Kaune vaizdo stebėjimo kamera nufilmavo nekviestą svečią: Būkite atsargūs

Svarbu

Trečiadienio rytą pasiekė vaizdo įrašas, kuriame matyti namų duris tikrinantis asmuo. Atsargiai įslinkęs į laiptinę su žibintuvėliu, vyras pabando įeiti vidun, o radęs būstą užrakintą, ant pirštų galų deda į kojas.

„Viename iš Kauno rajonų, Ringauduose, turėjome vagių apsilankymus. Gal galima paviešinti šią informaciją, kad žmonės būtų budrūs, rakintų duris ir apsisaugotų savo turtą“, – nurodė medžiaga pasidalijusi skaitytoja.

Jos teigimu, kotedžų kiemo kamera 2.16 val. nakties užfiksavo pašalinį vyrą. Asmuo buvo juodai apsirengęs, dėvėjo mėlyną kepurę su snapeliu, mūvėjo pirštines. Patikrino šešių kotedžų duris, o neradęs atrakintų, pasišalino.

„Paviešinus kaimynų bendruomenėje, tapo aišku, kad tas pats veikėjas buvo poros kilometrų atstumu 2.05 val. nakties. Mažiausiai keturių gyvenamųjų kvartalų gyventojai atsiliepė, kad kameros užfiksavo šį vyrą tikrinant spynas.

Taip pat atsiliepė ir apvogti gyventojai, kurie pasigedo tam tikrų daiktų. Norisi viešinti tokius naktinius vaikštinėjus, kad gyventojai būtų kuo budresni“, – budrius būti ragino moteris.

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas trečiadienį informavo Noreikiškėse, Elnių gatvėje, iš namo pavogtas nešiojamasis kompiuteris „Asus“, rankinė ir automobilio „Škoda“ rakteliai.

Padaryta turtinė žala siekia apie 650 eurų.

Be to, laikotarpiu Partizanų gatvėje nuo automobilio „Porsche Panamera“ pavogtas priekinis žibintas.

Padaryta turtinė žala siekia apie 2200 eurų.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapįTikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e