Žiauriai žmonių nuskriaustas katinas neprarado tikėjimo žmogiškumu: nuostabus dičkis ieško, ką mylėti likusį gyvenimą

Svarbu

Kartą jau žiauriai žmogaus nuskriaustas, bet pasitikėjimo ir meilės žmogui nepraradęs Magnumas svajoja apie savo namus ir mylinčius šeimininkus. Vos tik užsukus į kambariuką girdisi jo nuolatinis murkimas. Jis tikrai išskirtinai draugiškas, drąsus, smalsus ir be proto mielas katinas.

„Jo kojytės operacija puikiai pavyko, katinas tvirtai eina visomis keturiomis“, – tvirtina „SOS gyvūnai“ savanoriai ir primena siaubingą katino atsiradimo prieglaudoje istoriją.

Vilniaus rajone į kiemus atklydęs labai draugiškas, bet vienos priekinės kojos negalintis priminti katinas gyvūnų gelbėtojams iškart sukėlė įtarimų.

Susispaudėm ir sutikom vargšą priimti, nes matėsi, kad gatvėje jam visai ne vieta… Tik nesitikėjome, kad ši istorija bus tokia liūdna… Draugiškas katinas buvo specialiai sušaudytas… Rastos net kelios kulkos, viena iš jų kliudė petikaulį. Sudėtingas skeveldrinis lūžis, ilga operacija, keli metaliniai strypai ir sunkiai, bet pavyko vėl viską suklijuoti“, – pažintį su nuostabiu katinu prisimena savanoriai.

Spėjama, kad katinui yra apie penkerius ar šešerius metus, jis kastruotas, skiepytas ir „čipuotas“.

„Liūdniausia dalis, kad gyvenimas gatvėje turėjo savo pasekmių… Magnumui nustatytas FIV virusas, todėl dabar jis gyvena narvelyje ir mažai žmonių drįsta priglausti įvairius virusius nešiojančius katinus, bet šis nuostabus dičkis tikrai nenusipelnė visą likusį gyvenimą taip ir praleisti narve“, – sako „SOS gyvūnai“ savanoriai ir prašo atsiliepti norinčius priglausti žmonių žiauriai nuskriaustą katinėlį.

Jei norite gyvai susipažinti ir pabendrauti su Magnumu, tai „SOS gyvūnai“ kviečia užpildyti anketą – https://forms.gle/VoTB1uz3xNF1VvHB6.

Per kelias dienas susisieksime tik su atrinktais kandidatais.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapįTikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e