Skrandžio vėžys pasiglemžė žinomo aktoriaus gyvybę

Žmonės

Pranešta, kad „Sekso ir miesto“ žvaigždė Eddie Driscollas, kuris taip pat buvo žinomas dėl vaidmens seriale „Mad Men. Reklamos vilkai“, mirė po kovos su skrandžio vėžiu.

60 metų aktorius mirė Los Andžele prieš daugiau nei du mėnesius, tačiau tik dabar jo kolega Jimmy Palumbo atskleidė šią žinią. Pasak leidinio „The Hollywood Reporter“, E. Driscollas, kovojęs su skrandžio vėžiu, patyrė plaučių emboliją.

Suvaidino garsiuose serialuose ir filmuose

Niujorke gimęs aktorius 2000 m. suvaidino seriale „Seksas ir miestas“. Jis atliko Fendi Man vaidmenį. Be trumpo pasirodymo seriale „Seksas ir miestas“, Eddie buvo žinomas ir dėl savo vaidmens seriale „Mad Men. Reklamos vilkai“. Tačiau bene geriausiai žinomas jo vaidmuo buvo seriale „Paskutinis laivas“, kuriame jis suvaidino Randalą Kroftą, rašo mirror.co.uk.

Serialas „Paskutinis laivas“ buvo rodomas ketverius metus nuo 2014 iki 2018 m. Draminiame seriale buvo pasakojama apie JAV karinio jūrų laivyno raketinio naikintuvo viduje esančią įgulą ir apie tai, kaip jiems buvo pavesta surasti vaistą nuo pasaulinės virusinės pandemijos, sunaikinusios daugiau kaip 80 proc. pasaulio gyventojų.

Amerikiečių žvaigždė taip pat pasirodė 2004 m. veiksmo trileryje „Mobilusis“, jis taip pat vaidino 2002 m. romantinėje komedijoje „Žydrasis kruizas“. Kitus vaidmenis E. Driscollas sukūrė JAV muilo operoje „Mūsų gyvenimo dienos“, „Tai – mes“, „CSI: Majamis“, „Ateities žmogus“, „Kaip išsisukti įvykdžius žmogžudystę“, „Išvarymas“ ir „Nusivylusios namų šeimininkės“.

Aktoriaus karjerą jis pradėjo dar besimokydamas Majamio universitete. Vėliau dalyvavo stažuotės programoje Burto Reynoldso kino ir teatro institute Floridoje. Pranešus apie aktoriaus mirtį, socialiniuose tinkluose gerbėjai ir jo bendražygiai pradėjo dalintis užuojautos ir atsisveikinimo žinutėmis bei prisiminė jo sukurtus vaidmenis, kurie dar ilgai liks gerbėjų atmintyje.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e