TV3 žinių vedėja Donata atsisveikina su žiūrovais: skyrė jautrius žodžius

Žmonės

TV3 žiūrovai žiniose nebeišvys vedėjos Donatos Vaiciekiūtienės – ji su vyru garso režisieriumi Mantu Vaiciekiūčiu laukia šeimos pagausėjimo, todėl kuriam laikui atsisveikina su televizija.

Džiugiomis laukimo nuotaikomis gyvenanti D. Vaiciekiūtienė atsisveikino pasidalindama jautriu įrašu socialiniuose tinkluose.

„Teks sustoti ir atsidėti kitai misijai“

Kaip teigia pati Donata, ji yra dėkinga komandai, su kuria dirbo ilgus metus, taip pat ir žiūrovams, tačiau dabar atėjo metas sustoti ir atsidėti kitai, motinystės, misijai.

„Kaip gera, kai dirbi darbą, kuriame neskaičiuoji valandų ir su džiaugsmu kasdien jį dirbi. Va čia tai man pasisekė! Dabar kuriam laikui teks sustoti ir atsidėti kitai misijai.

Iš dainos žodžių neišmesi, tai ačiū, kad žiūrėjot, mieli žiūrovai… O šiaip žiūrėkit ir toliau, ši nuostabi TV3 žinių komanda kasdien dirba su tokiu atsidavimu ir atsakomybe, kokios dar mačius nebuvau. O būti kartu su jais man yra viena didžiausių gyvenimo dovanų“, – dalijosi D. Vaiciekiūtienė.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad apie džiugias nuotaikas D. ir M. Vaiciekiūčių namuose pranešta gegužės 8 dieną – žinią apie šeimos pagausėjimą patvirtino pati D. Vaiciekiūtienė.

„Mūsų šeimą džiaugsmas aplankys šią vasarą“, – tąkart šypsodamasi tv3.lt kalbėjo Donata.

Paskutinį kartą prieš gimdymą žinias D. Vaiciekiūtienė vedė gegužės 12 dieną. Kol kas viešai neskelbiama, kas ją pakeis.

Primename, kad Donata ir Mantas susituokė 2022-ųjų birželio 18-ąją Vilniaus šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčioje.

Tada moteris portalui tv3.lt pasakojo, kad itin laukė šios dienos, norėdama šalia savęs pamatyti jai visus brangiausius žmones.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Žinia apie Donatos ir Manto sužadėtuves pasklido dar 2021 m. gruodį, per didžiąsias metų šventes. Praėjus pusei metų pora žengė ypatingą žingsnį ir, kaip anksčiau sakė pati Donata, surengė nedidelę, bet itin jaukią ceremoniją, o po vestuvių leidosi į romantišką medaus mėnesį Balio saloje.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e